Vasa IP adresa : [54.225.57.230]
Vasa IP adresa : [54.225.57.230] holican
Dnes má sviatok Anabela, zajtra Jana a pozajtra Tichomír.
20. 08. 2018   | Reg./Prihl. | POKEC | Hlavná stránka | Listy od čitateľov | Stiahnite si |    
online sú 4 čitatelia,
skús POKEC-ať

Naposledy registrovaní čitatelia
 • erika
 • Jožko M.
 • maurisiofd
 • nezávislý

 • kontaktný e-mail:
  redakcia
  webmaster
  administrator
  xerro
  lucky

  Celkom8772092
  August34245
  Dnes78

  Diskusné fórum na www.holican.com

  Téma: Voľna diskusia

  Výpis správ:

  Späť na zoznam tém      Späť na témy

  Príspevok:  Kandidáti na primátoraReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-16  13:23:07
  Autor:  volič
  Text príspevku:  
  Keď terajší primátor na Silvestra ohlásil že bude znovu kandidovať na post primátora, tak som očakával, že ďalší kandidáti dajú o sebe vedieť v priebehu pár týždňov, ale už ubehli skoro tri mesiace a je ticho. To sa v Holíči nenájde žiadny iný kandidát, to sú naozaj všetci s terajším primátorom spokojní!?

   
  Príspevok:  :Kandidáti na primátoraReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-16  16:01:24
  Autor:  kandidáti
  Text príspevku:  
  nemyslím si,že by neboli, len uznávam, že to musí dozrieť, aby bol jeden spoločný, nie vybíjať sa množstvom kandidátor, rozbíjať priaznivcov, to je rozumnejšie, Počul som najmenej o štyroch , ktorí by mohli byť. Myslím, že ale tieto voľby budú v tejto rozbitej scéne aj do samosprávy dosť o nezávislých, minulé bol len jeden. Bohužial stranícka príslušnosť je len na škodu mesta a občana

    
  Príspevok:  ::Kandidáti na primátoraReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-16  16:42:40
  Autor:  volič
  Text príspevku:  
  Pokiaľ to majú byť takí "nezávislí" ako kandidovali pred 4 rokmi za poslancov, tak to ďakujem pekne. To radšej čestného a úprimného člena nejakej strany ako takých farizejov, už ich bolo dosť.

     
  Príspevok:  :::Kandidáti na primátoraReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-16  18:17:23
  Autor:  Slušné Slovensko
  Text príspevku:  
  Všetci chceme slušné Slovensko, ale musíme začať zospodu, je potrebné aby bol konečne slušný Holíč a teda hlavne Mestský úrad, verím že už ochranná ruka nad primátorom ako aj prednostkou obvodného úradu v Skalici padne.

      
  Príspevok:  ::::Kandidáti na primátoraReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-16  18:33:42
  Autor:  nefico
  Text príspevku:  
  Skalica protestuje, Holíč si spí svojim sladkým spánkom. Tak ako vždy.

       
  Príspevok:  :::::Kandidáti na primátoraReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-16  19:07:50
  Autor:  štrant
  Text príspevku:  
  šak Skalica neni žádný Trnovec ale Holíč ano

        
  Príspevok:  ::::::Kandidáti na primátoraReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-17  09:07:43
  Autor:  občan
  Text príspevku:  
  Čambal to v Holíči nedovolí, ešte by tam kričali: "Dosť bolo Čambalu"

         
  Príspevok:  :::::::Kandidáti na primátoraReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-17  12:56:20
  Autor:  jan
  Text príspevku:  
  Tak to už sme sa zmierili, že sme nesvojprávny v zvieracích kazajkách, to ako si myslel, že by sa mal niekto pytať čo má robiť, ? Propaganda za 11 rokv urobila svoje, horšie ako na predvádzačkách Zeptru, ale ľudia už maju hrncov dosť, potrebuju niečo do nich, tak aj Holíč je len prázdny hrniec , zatial plný rečí.

          
  Príspevok:  ::::::::Kandidáti na primátoraReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-19  19:51:18
  Autor:  len on
  Text príspevku:  
  Pán Štefan, určite je dobre pridať sa na stranu dobrých vecí, ale argument , že do nich aktívne nevstupujete, akosi stráca zmysel, o čo potom vlastne ide. Neda sa pozeráť spoza plota čo sa udeje, ver tomu , že na námestí čím dalej začnú vznikať skupiny s rozdielnym názorom ale sami nemajú silu veci dotiahnuť do konca. A Holíč tiež si vyjadruje iný , iný postoj ako to heslo - Bez zbytočných rečí - nechceme byť diera záhoria.

       
  Príspevok:  :::::Kandidáti na primátoraReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-19  13:33:02
  Autor:  občan
  Text príspevku:  
  A čo ti bráni dať ohlasovaciu povinnosť a zvolať stretnutie občanov na námestí. Len tu anonymne vypisujete ...čo čakáš, že to bude zvolávať mesto?

        
  Príspevok:  ::::::Kandidáti na primátoraReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-19  15:57:15
  Autor:  jan
  Text príspevku:  
  Kludne by som prišiel , tak ako do Skalice, ale je to aktivita opozície a mladých. Veď aj tu sú, a čakal by som iniciatívu od nich hlavne SaS, Sme rodina, KDH, SDKÚ. Z mladých je tu dosť na stredných školách, neverím,že by niektorí z riaditeľov si dovolil im to zakazovať,

         
  Príspevok:  :::::::Kandidáti na primátoraReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-19  19:31:35
  Autor:  Štefan
  Text príspevku:  
  Ahoj Jan, plne stojíme a podporujeme protestné zhromaždenia ZA SLUŠNÉ SLOVENSKO. Ako občania sme sa zúčastnili protestov v Skalici aj v Bratislave. Nechceme však zúfalému smeru dávať zámienku na "politizáciu" protestov, preto do nich aktívne ani iniciatívne nevstupujeme. Plne sa hlásime k odkazu a požiadavkám protestov. Štefan Duffek, okresný predseda SaS.
  P.S. V piatok sa uvidíme v Skalici :-)

           
  Príspevok:  :::::::::Kandidáti na primátoraReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-19  20:04:27
  Autor:  Štefan
  Text príspevku:  
  Pre Len On :-) To nie je kukačka poza plota :-) Aktívne sa ako občania zúčastňujeme protestov. To, že politici nerečnia na pódiách považujem momentálne za správne. (už by to nebol len prevrat Sorosa ale aj opozície :-) ). Demagóg sa neštíti ničoho. Najskôr sa musíme všetci prejaviť ako občania a to pokojným občianskym tlakom a následne občania slobodne rozhodnú (či už v predčasných alebo riadnych voľbách).

            
  Príspevok:  ::::::::::Kandidáti na primátoraReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-19  21:45:23
  Autor:  volič
  Text príspevku:  
  Tak, veru tak. Treba pokojne sedieť za pecou a čakať ako to dopadne a potom sa hrdo a bojovne postaviť za víťaznú stranu. Ale ked sa nám tera predstavujú prípadní kandidáti na primátora ako váhajúci strelci ba až poserovia, čo bude ak budú zvolení? Práve teraz majú jedinečnú šancu ukázať svojim voličom svoj jasný postoj. Nikto nechce nepokoje, ale ukázať svetu svoj postoj k terajšej stuácii a nie spať. Ved boj o slušné Slovensko je aj boj o slušný Holíč. Očakáva že sa zobudíte a ukážete sa pred ľudmi. Alebo na to nemáte odvahu? To chceťe byť primátorom? Nuž poteš nás panboh aj s takými kandidátmi čo sú slbí ako mucha.

             
  Príspevok:  :::::::::::Kandidáti na primátoraReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-20  01:01:44
  Autor:  len on
  Text príspevku:  
  Tento pán volič to povedal uplne jednoducho a zrozumiteľne. To ale neznamená, že by pán Štefaj a ostatní, ktorí chcú byť tou silou v Holíči ako tí mladí na námestiach, že ešte nič nie je zmeškané, že je čas otvoriť ústa a pomenovávať veci nahlas a pravdivo. Pomaly, systematicky a rozvážne uviesť občana z letargie na človeka ktorý si musí uvedomiť, že rozhoduje nielen o svojom budúcom živote ale o budúcnosti svojich detí, a to je veľká zodpovednosť. Nečakajte, že budú vaše argumenty prijaté s pokorou, skor opak, Poznáme , že stokrát opakovaná lož sa stáva pravdou,

              
  Príspevok:  ::::::::::::Kandidáti na primátoraReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-20  10:38:11
  Autor:  nezávislý
  Text príspevku:  
  Nedá mi to nekomentovať. Tak ako tu písali dvaja páni vyššie, správny kandidát na primátor by nemal mať obavu predstúpiť a verejnosti oznámiť svoju kandidatúru. Čoho už by sa mal len báť?
  Jedine toho že nemá ľuďom čo ponúknuť a bude sľubovať len dva mesiace pred voľbami nereálne sľuby.
  Nemyslím si že je dobrá stratégia vyčkávať až do posledného dňa kedy je možné danú kandidatúru podať resp. oznámiť. Či už bude kandidovať pán Duffek, pán Bartošík, Pán Hrnčirík, Pani Švrčková, pán Sloboda, pán Mihál, či niekto iný...???? možno by to chcelo viacej odvahy, a väčšiu otvorenosť k ľudom. Netreba sa báť.

               
  Príspevok:  :::::::::::::Kandidáti na primátoraReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-20  12:29:10
  Autor:  volič
  Text príspevku:  
  Veľa kandidátov nahráva len Čambalovi, on má svoju voličskú základňu a čím viac kandidátov, tým sa ostatné hlasy rozdrobia. Treba sa zjednotiť, zahodiť stranícke tričká ako aj svoje egá a postaviť jedného silného kandidáta, ktorý bude mať širokú podporu a bude sa môcť oprieť o svoj volebný tým. V neposlednom rade musí mať kandidát pripravený tým ľudí ktorý po prípadnej výhre nastúpia do vedenia mesta. Bohužiaľ tu sa zatial len vedú žabomyšie vojny a dokazovanie si kto je silnejší, ale žiadne konštruktívne kroky, vážení, ale čas uteká. A Čambal sa len smeje...

               
  Príspevok:  :::::::::::::Kandidáti na primátoraReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-20  13:21:50
  Autor:  holíčan
  Text príspevku:  
  Myslím,že dobre píše.Aj ked akosi budúci kandidáti ešte sa osobne neprezentujú,primátor sa poponáhlal s oznámením, že chce zostať. Prvýkrát po troch volebných obdobiach rezonuje viac mien a nie zanedbateľných. Určite to vytvára nervozitu na druhej strane kto to bude. Myslím, že je dobre, že všetci sú v ponuke a každý má svojich priaznivcov, vznikajú základne každého z nich. Posledným krokom je všad predvolebná dohoda, ked sa rozumne dohodnú na jednom z nich a svojich priaznivcov nasmeruju na tohoto svojho, tak to chodí v politike bežne Doba je hektická v rámci Slovenske, a to sa prenesie aj na voľby samospráv, volebný potenciál Smeru s ktorého podporou je dnešný primátor klesá, a určite svoje urobia aj aféry, ktoré ukazuju ako sa v meste hospodári, a určite je ešte veľa tém, ktoré prídu na pretras. Ludia budú prekvapení, prečo nie je na rozvoj mesta, prečo sa všetko zakrýva len fondami, Tie su k dispozícii ešte v obmedzenom čase každému kto bude primátor, ale dôležité je vytvoriť koncepciu rozvoja mesta, uspešného a usporného hospodárenia a nie plytvania. Ľudia chcu aby sa v tomto meste dobre žilo, ale nie len jednomu.

                
  Príspevok:  ::::::::::::::Kandidáti na primátoraReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-21  17:28:33
  Autor:  antiklan
  Text príspevku:  
  V poslednom čase som si všimol, že pán primátor sa rád schováva za rozhodnutia poslancov aby on bol pekný, čistý a za nič nemohol, veď to všetko rozhodli poslanci, ale že to všetko schvaľujú poslanci jeho krvnej skupiny na základe jeho pokynov to už nikde nespomína. Navonok je on čistý, to tak rozhodli poslanci, veru pekné divadlo, len aby mu vydržali herci a diváci.

                 
  Príspevok:  :::::::::::::::Kandidáti na primátoraReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-21  18:47:04
  Autor:  cyril
  Text príspevku:  
  Každý vládca má svojich ľudí na špinvú prácu, len ich musí dobre platiť.

                  
  Príspevok:  ::::::::::::::::Kandidáti na primátoraReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-21  19:20:17
  Autor:  olin
  Text príspevku:  
  Čo tak tých špinavcov , ktorí ubližuju mestu začať pomenovávať osobne, Asi nie je žiadne tajomstvo, že prvým na ich čele je pán R.C., ale nie je sám kto si zaslúži kritiku za svoje konanie. Zdá sa ale, že viacerí, vidiac čo sa deje, začínajú opatrne cukať, zaliezať pomaličky do dier.

                   
  Príspevok:  :::::::::::::::::Kandidáti na primátoraReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-21  19:47:50
  Autor:  antiklan
  Text príspevku:  
  Lenka L., Jozef H., Jarmila D., Peter Š., Peter O., Eduard V., Nataša L.,, a hlavne Rastislav C., + Jozef V., a možno Miroslav J.,

                    
  Príspevok:  ::::::::::::::::::Kandidáti na primátoraReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-21  20:37:09
  Autor:  Nezávislý
  Text príspevku:  
  Zabudol si pripojiť ostatných. Bartosik. Hrncirik. Pollák. Vegh. Bilicky.to všetci hlasuju za 99 % veci čo sa predkladá tak tu netrep. A pomenovavaj všetkých keď už tady rad vypisujes a ešte v skratkach ako ... 😉

                     
  Príspevok:  :::::::::::::::::::Kandidáti na primátoraReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-21  21:30:35
  Autor:  volič
  Text príspevku:  
  Zlodej kričí chyťte zlodeja, všetko jedna banda

                      
  Príspevok:  ::::::::::::::::::::Kandidáti na primátoraReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-22  09:07:35
  Autor:  chodec
  Text príspevku:  
  Ak by z diskutujúcich aspoň polovica chodila na zastupiteľstvo tak by tu tá diskusia vypadala ináč.

                       
  Príspevok:  :::::::::::::::::::::Kandidáti na primátoraReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-22  12:56:35
  Autor:  xxx
  Text príspevku:  
  Myslím, že čo sem píšu sú práve zo zastupiteľstva.

       
  Príspevok:  :::::Kandidáti na primátoraReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-23  00:21:25
  Autor:  Rybár
  Text príspevku:  
  To bude asi tym,ze v Holíči niesu ziadny Sorosovo-Kisko debili a teplosi,okrem teba?!

        
  Príspevok:  ::::::Kandidáti na primátoraReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-26  08:53:53
  Autor:  dežo
  Text príspevku:  
  Plne stačí že sú tu Čambalovci

         
  Príspevok:  :::::::Kandidáti na primátoraReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-27  14:21:00
  Autor:  čítač
  Text príspevku:  
  Na konci marca a ešte je iba trojka holíčan,kde ste v riti, dvojtýždenník, čo sa pokazilo? Lebo nič neviem,nič sa nedeje? Chcem čítať zadarmo.

          
  Príspevok:  ::::::::Kandidáti na primátoraReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-27  14:35:28
  Autor:  topol
  Text príspevku:  
  neni očem písat

          
  Príspevok:  ::::::::Kandidáti na primátoraReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-28  07:43:46
  Autor:  nezávislý
  Text príspevku:  
  Keď chceš čítať zadarmo tak si otvor internet, a môžeš čítať do zbláznenia :-)

           
  Príspevok:  neni o čom písaťReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-28  08:47:50
  Autor:  pozorovateľ
  Text príspevku:  
  No veru nepovedal by som že nieje o čom písať.....napr. pán primátor už robí predvolebnú kampaň u učiteľov pretože na oslavu dňa učiteľov pozval aj riaditeľov a riaditeľky stredných odborných škôl s iných miest a obcí samozrejme na účet mesta Holíč

            
  Príspevok:  :neni o čom písaťReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-28  09:12:02
  Autor:  komenský
  Text príspevku:  
  Čo ho budú voliť z iných miest a obcí ? To ti nevyšlo.

            
  Príspevok:  :neni o čom písaťReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-28  12:55:56
  Autor:  profesor
  Text príspevku:  
  no tych stredných škôl tu je. V Trnovci, Petrovej Vsi aj Kopčanoch

            
  Príspevok:  :neni o čom písaťReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-28  13:41:41
  Autor:  učitelia
  Text príspevku:  
  To je normálne, on všade a vždy politikárči, ale teraz to bude hustnúť.

  Späť na zoznam tém      Späť an tému