Vasa IP adresa : [54.198.170.159]
Vasa IP adresa : [54.198.170.159] holican
Dnes má sviatok Oľga, zajtra Vladimír a pozajtra Jakub.
23. 07. 2018   | Reg./Prihl. | POKEC | Hlavná stránka | Listy od čitateľov | Stiahnite si |    
online je 5 čitateľov,
skús POKEC-ať

Naposledy registrovaní čitatelia
 • erika
 • Jožko M.
 • maurisiofd
 • nezávislý

 • kontaktný e-mail:
  redakcia
  webmaster
  administrator
  xerro
  lucky

  Celkom8732134
  Júl90600
  Dnes80

  Diskusné fórum na www.holican.com

  Téma: Voľna diskusia

  Výpis správ:

  Späť na zoznam tém      Späť na témy

  Príspevok:  Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-01-24  11:26:56
  Autor:  Rybár
  Text príspevku:  
  Bolo zaujimave vidiet,ako na stretnuti s novym županom Viskupicom s primatormi a starostami Skalickeho okresu sedi primator Holíča ako ukropek bez zaujmu od zucastnenycch.Nemal moznost predviest,ani svoj "mudry" prihovor a co bola prenho uplna katastrofa,ze sa s nim nikto, ani len nebavil,proste si tam musel pripadat,ako sam vojak v poli porazenych,ale tak mu treba,v kraji uz konecne skoncil! Ved za jeho a Mikušovho ucinkovania nedokazali urobit ani cestny obchvat Holíča a ani dat opravit katastrofalny stav cesty na Senicu,ale oni toho vela zanedbali a pritom mali moznost urobit daleko vicac pre nas region! Pre seba,pre svojich znamich a rodinu urobili najviac,proste na seba nezabudli,ze?! Teraz asi pride obdobie pre Holíč uplne najhorsie, vinou"nasho" Zdenka,uplna ignoracia od vedenia kraja,takze sa mame na co tesit Holíčania!

   
  Príspevok:  :Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-01-24  11:59:33
  Autor:  qwer
  Text príspevku:  
  A ty si tam bol akoze na rybach? Sak o obchvat sa nam postaraju Stana a Jozka tak isto aj ako o cestu do Senice.

    
  Príspevok:  ::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-01-24  13:31:30
  Autor:  vuc
  Text príspevku:  
  Ked už, tak stana dokázal obhájiť obchvat skalice, o holíčskom len rečičky, Darmo vyhováranie že cesty v holíči patria pod štát, zo svojich pozícii mohli pomocť pre túto investíciu, ale zostalo to len pri vzletných rečičkách, tak ako väčšina prospešných vecí pre občana.ale vejička holíčsky zámok fungovala úspešne na voličov i ked sa tam vlastne zámku ani nedotkli, iba spackaná vodná plocha a za neskutočne drahé peniaze opravené dve hospodárske budovy. skuste aby sem napísali čo stojí ich réžia a či je primeraný osoh. a ples, nevidím na fotkách tie celebrity , hlavne občana holíča mikuša, ten už sem asi nepáchne, nemá komu ani prečo opakovať tie rečičky ktoré ovplyvniteľná skupina rada počuvala.

     
  Príspevok:  :::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-01-27  00:48:39
  Autor:  skaličan
  Text príspevku:  
  to snáď nie "Staňa" žiadny obchvat skalice neobhajoval. Ten sa riešil za jeho predchodcu. A keby tam nebol jednoznačný záujem českej strany a z toho plinúcej medzinárodnej dohody na úrovni vlád o vybudovaní nového hraničného priechodu s napojením na cestu č.55 na českej strane, tak žiadny obchvat Skalice dnes neexistuje aj keby sa skalický primátor na slíže rozkrájal. V tomto prípade chcete od Čambala nereálne veci. Tento štát nie je schopný riešiť doslova prúsery vo svojej dopravnej infraštruktúre, nejaký obchvat Holíča z tohto pohľadu vážne nikoho netrápi. Takže skaličani mali čo sa obchvatu týka len "viac sťaštia" než schopnejšieho primátora.

      
  Príspevok:  ::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-01-27  01:08:53
  Autor:  stačí
  Text príspevku:  
  prestan, bud rád , čo sa u vás za tej ery urobilo, nebud neskromný , Holíč proste prespal dobu, pozri kde ja holíč a kde je skalica, Stráča súdnosť, asi nemáš rád chovanca, ale ani ja , ale viem čo za jeho ery sa urobila, ,za srholca len odrobinky a mesto opinkané z jeho naivity o majetky .

       
  Príspevok:  :::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-01-28  06:35:30
  Autor:  skaličan
  Text príspevku:  
  V čom presne je moja "neskromnosť" a "strata súdnosti" ??? Môj postoj k pánovi Chovancovi je neutrálny, na rozdiel od Vás. Len som uviedol fakt, že na vybudovaní obchvatu mesta nemal žiadnu zásluhu ako mu ju tu v predošlom príspevku pripisovali.
  To isté sa dá povedať aj o Čambalovi, že za jeho predchodcov to boli len odrobinky a pod jeho vedením sa Holíč posunul o kus ďalej ...aj keď to jeho odporcovia nechcú počuť. Kam a o aký kus môže byť predmetom nekonečných a zbytočných debát.
  Za Srholca neboli eurofondy a preto boli investičné možnosti tej doby obmedzené na vlastné zdroje a úvery. Cez to všetko sa realizovala výrazná investícia do rekonštrukcie kanalizácie a ČOV bez ktorej by sa rozvoj mesta na roky zastavil. ...akurát je z väčšej časti pod zemou a na rozdiel od "Chovancových" liatinových kandelábrov na námestí (vďaka mu za ne) nie je vidieť. Skalica bola jedným z prvých miest na slovensku ktoré začalo so separáciou odpadu ...z vlastnej vôle a vlastných zdrojov. Za Srholca sa napr. začala budovať priemyselná zóna bez ktorej by v dnes v meste nebol najväčší zamestnávateľ v regióne ...mne to nepríde ako odrobinky ale strategické rozhodnutia a investície.

        
  Príspevok:  ::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-01-30  11:06:58
  Autor:  Holican
  Text príspevku:  
  Nechce sa mi veriť vlastným očiam, že za Čambala sa Holíč posunul ... kam??? Koľko rokov už primátoruje a čo konkrétne !!! / nie vseobecné keci /, urobil pre holíčanov.Čo pre seba všetci a nielen holíčania vedia. Dúfam že jedného dňa a nebude to trvať dlho sa ukáže jeho "prínos" pre Holíč i TTSK.

         
  Príspevok:  :::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-01-30  12:09:27
  Autor:  qwer
  Text príspevku:  
  Bude to asi uz tradicny boj medzi dobrom a zlom, pricom vy zjavne prezentujete to zlo. Ked uz viete na vsetko nadavat, ako je vsetko zle, ze Holic sa neposunul ani o krok vpred, tak vy mate aspon nejake riesenia?

          
  Príspevok:  ::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-01-30  13:01:38
  Autor:  Holican
  Text príspevku:  
  Ja sa na tú chválu pýtam, čo konkrétne - vymenuj urobil okrem pokút pre Holíčanov. Ja nie som primátor a ani nekandidujem !

           
  Príspevok:  :::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-01-30  13:21:33
  Autor:  Qwer
  Text príspevku:  
  Zamok a jeho bezprostredne okolie, cesta k zamku, rekonstrukcia jednej aj druhej ZS, rekonstrukcia MS pri policajtoch, vypadovka zo sidliska MT na Kopciansku, umele travniky na stadione, bratislavska ulica, parcialne chodniky, park medzi zakl. skolami, nove bytove jednotky na sidlisku MT, kult a sport podujatia, pivne slavnosti,motorky, rottenstein...

            
  Príspevok:  ::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-01-30  13:46:20
  Autor:  poslanec
  Text príspevku:  
  To akáže sláva, veď je to v pracovnej náplni a že by to bolo adekvátne potrebám mesta a občana, to čo primátor a manažment mal za 11 rokov vyprodukovať, to mne sa nezdá až ta veľa, dá sa polemizovať ale Holíč pri koncepčnej práci mohol byť uplne niekde inde ako tu vymenúvaš dielčie veci, O to je to jednoduchšie že na strane príjmu mesto len utráca dane a granty ktoré dostane, bežný investor musí tie peniaze tvorivou činnosťou zarobiť

            
  Príspevok:  :::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-01-30  13:52:16
  Autor:  holican
  Text príspevku:  
  je to zrejme na dlhšiu diskusiu, ano okolie zámku vyzerá podstatne lepšie až na to \"financovanie a následnú mastnú pokutu po prihraj \"domov\" ,pivné slávnosti vers. finančná uzávierka zámockej vinárni, opäť sekera a tak pod....

            
  Príspevok:  ::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-01-30  14:06:04
  Autor:  niekto
  Text príspevku:  
  Za 11 rokov, čo je na funkcii, je to veľmi málo. Čo nás najviac tlačí, to neurobil. Cesty a chodníky na Lúčkach, na sídlisku Stred, na Kollárovej, aj inde sú v dezolátnom stave. Zásluhu na zničení betlehemskej cesty aj predtým upravenej cesty nad strelnicou, ktorá vedie k veternému mlynu má primátor, pretože pri vyvážaní hliny zo zámockých valov, ktoré v dôsledku toho poškodili aj bastióny, ich preťažené nákladiaky úplne zničili. Tú hlinu mali navŕšiť od valov pred horúcovod, aby ho zakryli pri pohľade od zámku. Hlavná cesta cez Holíč je preťažená, obchvatov niet a čaká sa len na to, kedy sa cesta prepadne pod náporom áut aj unikajúcej vody pod ňou.

             
  Príspevok:  VÝZVAReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-01-30  20:28:46
  Autor:  LIDL ihrisko žihadielko
  Text príspevku:  
  Holíčania prosím zapojte sa do hlasovania o Lidl ihrisko...
  Spojme svoje sily, aby pre naše deti sme vybojovali nové ihrisko
  https://zihadielko.lidl.sk/

             
  Príspevok:  :::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-02  12:29:58
  Autor:  likvidátor
  Text príspevku:  
  Ako to tak sledujem tak sa začína nad primátorom pekne zmrákať. Triezvy odhad je taký, že svoju všade ohlasovanú kandidatúru na primátora pekne potichu zruší, a všade bude hlásať ako ho očiernili a pošpinili veď on je ten spravodlivý a čistý, tí ostatní sú zákeráci a závidia mu úspech.

              
  Príspevok:  ::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-02  15:24:32
  Autor:  vuc
  Text príspevku:  
  Novozvolený župan Trnavského samosprávneho kraja Jozef Viskupič to vo funkcii zjavne nebude mať ľahké. To v ako stave našiel úrad župy ho totiž nenadchlo. Doslova v šoku zostal najmä zo šafárenia s financiami, ktoré sa podľa neho dialo za vlády jeho predchodcu Tibora Mikuša.- to je hlavička článku od Viskupiča a k tomu článok, čo sa na úrade dialo a šafarilo. V Holíči to nie je asi iné, nástupca asi bude mať čo robiť s tým chlievom - http://fakt24.sk/politika/7370-zdeseny-zupan-bol-to-tu-hzds-acky-brloh-rozdavali-si-tisice-eur

               
  Príspevok:  :::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-02  20:17:23
  Autor:  roztopený snehulák
  Text príspevku:  
  By som bol zvedavý,kolko vyúčtuje túto zimu VPP za odpratávanie snehu. Ale asi ako každú, vysokohorský alpský paušál je pevne stanovený

                
  Príspevok:  ::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-02  20:27:24
  Autor:  posypač
  Text príspevku:  
  Nezabudni na rozsypanie drobných kamienkov po celom Holíči a ich následné pozametanie. To je super kšeft.

                 
  Príspevok:  :::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-03  00:31:50
  Autor:  roztopený snehulák
  Text príspevku:  
  nič nepozametajú, jazdia hore dole, hlavne kilometre. Autá to rozjadia na prach a my máme stále jedno z najzaprášenejších miest na SK, skúste si nechať pol dňa vonku umyté auto, tam je to najlepšie vidieť. Tým to ale nevadí, ale tým čo to celý rok dýchajú

                  
  Príspevok:  ::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-03  09:12:41
  Autor:  posypač
  Text príspevku:  
  Ja som myslel chodníky, tam ich je plno a nosia sa do bytov. Cesty má na starosť správa ciest nie VPP, aj keď je pravda, že aj tam by mali zametať a nielen fakturovať.

                   
  Príspevok:  :::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-03  11:08:31
  Autor:  roztopený snehulák
  Text príspevku:  
  okrem štátnej cesty všetky ostatné komunikácie v meste má VPP

                    
  Príspevok:  ::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-03  14:37:10
  Autor:  likvidátor
  Text príspevku:  
  Keď sa budovala cesta cez M.Teréziu s pripojením na výjazd smer Bratislava, tak sa hovorilo, že po vybudovaní túto cesto odkúpi VUC-ka. Aj sa tak stalo, alebo ostala mestu?

                     
  Príspevok:  :::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-04  12:54:57
  Autor:  starý_tala
  Text príspevku:  
  likvidátor: šak sa podivaj napr. sem - https://zbgis.skgeodesy.sk/mkzbgis/sk/kataster/?bm=zbgis&z=18&c=17.15168,48.80232#/detail/kataster/parcela-c/816728/927_93?zoom=false
  cesta zatát patrí mjestu.

                      
  Príspevok:  ::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-04  17:53:34
  Autor:  qwer
  Text príspevku:  
  Tu cestu uz TTSK asi nekupi. Stana uz udajne prehovoril Bartosika aby opatovne kandidoval. Mozno potom ju odkupi.

                       
  Príspevok:  :::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-04  22:04:43
  Autor:  xzy
  Text príspevku:  
  Staňa nech si hledí Skalice šak tam má co naprávat a aj on má porádne zaušama.Viečího neschopáka by už Holíč asi nenašel jak Bartošíka.No co už vidíme to ako dopadla Skalica .Bartošík je obdoba súčasného Skalického .Holíč bude buvinkat jak včil Skalica.

                        
  Príspevok:  ::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-04  22:21:53
  Autor:  jano
  Text príspevku:  
  Takže ti vyhovuje, ideme v tom marazme dalej. Alebo ti ideš zmeniť a kandidovaťm?

                         
  Príspevok:  :::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-05  07:38:24
  Autor:  Emil
  Text príspevku:  
  Proc by mnel kandidovat, sak normalne chce na vyber z nekolik kandidatu. Bartosik tu uz byl, uz kandidoval a jak dopadel. S Kaldu bjehal po chalupach a daval po deseti eurach a nepomohlo. Cim prekvapi tento krat? A ked je pravda, ze Stana ho do teho tlacil, aby Cambala mnel silneho protikandidata, tak to je uz silne kafe. Hlavne ze fcil idu vracat 800tis za Stanove cyklotrasy.

                          
  Príspevok:  ::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-06  17:26:43
  Autor:  to je sila
  Text príspevku:  
  http://www.nazahori.sk/index.php/skalica/item/381-mestske-periodikum-holican-len-pre-nazory-vyvolenych

                           
  Príspevok:  :::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-06  17:33:00
  Autor:  to je sila
  Text príspevku:  
  Ako si može dovoliť prednostka vysloviť takéto rozhodnutie, že vydavateľ sa rozhodol článok neuverejniť. To je kto ? vydavateľ? Nie náhodou redakčná rada na čele s pánom Caletkom, Keď tak, mala predložiť zápisnicu so zasadnutia redakčnej rady kto bol proti uverejneniu a dovod, Článok obsahuje iba odvolania na konečné rozhodnutia Uradu pre verejné obstarávanie, voči ktorému mesto odvolalo a urad toto rozhodnuti bez možnosti odvolania vydal, Aj ked sa mesto chce súdiť, zase to budú len stanoviska UVO ktoré boli zistené aj po odvalíní, Akurát pravdepodobne vzniknu mestu náklady na súdny spor, ale aj ked už, tak niekto kto to zavinil mal pokutu zaplatiť, nie občan, a ked sa mu podarí súd vyhrať mesto vráti peniaze, Prečo máme platiť za pochybenia a manipulácie iných. Apropo - počul som že redakčná rada sa tuším za 11 rokov nezišla ani raz, tak kto tu cenzoruje?

                           
  Príspevok:  ::::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-06  18:18:03
  Autor:  antiklan
  Text príspevku:  
  Celé vydávanie teda obsah Holíčana má na starosť jeden človek, a to náš slovutný pán primátor PhDr. Zdenko. To on rozhoduje čo sa uverejní a čo nie, tak načo nám redakčnú radu a zbytočne zaťažovať ďalších 11 ľudí, keď LEN ON vie čo je pre holíčanov dobré aby sa dozvedeli a čo sú zbytočné keci. No a pani prednostka mu verne prisluhuje. Rád by som vedel o akom súdnom konaní to pani prednostka hovorí, veď najskôr treba dokázať úmyselné poškodenia dobrého mena a až potom môže nasledovať nejaké súdne konanie, a tak ako vždy aj teraz prednostka zavádza. Aj keby sa všetko vyšetrilo tak nejaké súdne konanie pri tempe našich súdov začne tak za dva roky a nie ako oblbuje že sa už začalo. To je zas len taktika nátlaku a zastrašovania na uvedených poslancov aby dostali strach zo súdneho konania. Skrátka, klasická Čambalovčina, nič nové pod slnkom. Keď chýbajú argumenty nastupuje zastrašovanie, to tu už bolo.

                           
  Príspevok:  :::::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-07  09:10:27
  Autor:  antičambalovec
  Text príspevku:  
  https://myzahorie.sme.sk/c/20754185/poslanci-holica-protestovali-mestske-periodikum-nezverejnilo-ich-dovody.html


                           
  Príspevok:  ::::::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-07  11:40:52
  Autor:  holican
  Text príspevku:  
  Ďalší článok o prepojení a bačovaní v Holíči uverejnili dnes pod názvom "Primátor Holíča si urobil z mesta biznis. Prihrával zákazky bratovi." www.aktuality.sk

                           
  Príspevok:  :::::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-07  11:57:54
  Autor:  uvo
  Text príspevku:  
  Primátor zavádzal poslancov , že rozhodnutie UVO napadnú na správnom súde, Ked už, tak je to beh na dlhé trate a nepoznám argumenty ktoré by oprávnovali odvolanie, iba ked tak oddalovať tuto kauzu, ktorá je vlastne právoplatne rozhodnutá a pokuta zaplatená, Prečo teda, ked si niekto myslí že neoprávnená. Myslím, že táto kauza je len kvapka vody, nielen Holíč ale aj v Trnave bude rušno,

                           
  Príspevok:  ::::::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-07  13:51:57
  Autor:  chodec
  Text príspevku:  
  Mňa by len zaujímalo čo robí na úrade hlavná kontrolórka JUDr. Vitásková, veď predsa jej povinnosťou je kontrolovať či sú všetky zmluvy v súlade so zákonom. Ako sa však ukazuje tak tam len sedí, plní primátorove príkazy, vyhodnocuje všetko podľa jeho želaní ale hlavne berie krásny plat o akom sa môže väčšine ľudí len snívať a to skoro 2 000,.. € mesačne. Tak preto tak pochlebuje celému vedeniu, ale myslím si že aj na ňu príde rad a bude sa zodpovedať za svoju poslušnosť.

                           
  Príspevok:  :::::::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-07  17:28:08
  Autor:  likvidátor
  Text príspevku:  
  Tých 6 poslancov čo nebolo na zasadnutí zastupiteľstva 22. decembra jasne ukázalo že nemieni tancovať tak ako si želá primátor, ako aj svoju odvahu postaviť sa voči nemu a ukázať všetkým že ich primátor nedrží pod krkom a ani mu niesú ničím zaviazaní ako tí ostatní čo tam boli a hlasovali podľa jeho želania. Len teraz sa začína ukazovať charakter jednotlivých ľudí. Bude to ešte zaujímavejšie.

                           
  Príspevok:  ::::::::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-07  21:18:57
  Autor:  aktuality
  Text príspevku:  
  https://www.aktuality.sk/clanok/561744/primator-holica-si-urobil-z-mesta-biznis-prihraval-zakazky-bratovi/

                           
  Príspevok:  :::::::::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-07  21:24:27
  Autor:  dežo
  Text príspevku:  
  Primátor už začal zhanat kompromitujúce informacie o svojich neposlusnych poslancov, aby ich mohol vydierat. Vela zdaru.

                           
  Príspevok:  ::::::::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-08  08:05:51
  Autor:  politik
  Text príspevku:  
  Ukázali akurát že majú plné gate, nevedia diskutovať priamo do očí a zbabelo ušli ako malé deti.
  Ostuda mať takýchto poslancov. Jediné na čo majú je písať anonymne na túto stránku.
  Riešia si len svoj problém. Mesto im je ukradnuté. Idú volby, niečo vymyslime...
  Padnú jak gaťa či gate.

                           
  Príspevok:  :::::::::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-08  08:56:57
  Autor:  politikovi
  Text príspevku:  
  Je vidno že si zarytý Čambalovec, inak by si vedel že Zdeno nepripúšťa žiadnu diskusiu a toto bola asi jediná možnosť ukázať svoj postoj. No a plné gate majú tí jeho prisluhovači čo mu odhlasujú všetko po čom zatúži. Myslím, že plné gate začína mať aj Zdenko, lebo by sa správal trochu inak a nezačal by s neférovosťou.

                           
  Príspevok:  ::::::::::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-08  10:41:08
  Autor:  holican
  Text príspevku:  
  Uveď jeden príklad férového jednania zajtrajšieho oslávenca.Takého zákeráka ťažko hladať. Pýcha predchádza pád. A až sa potom rozhovoria pos..anci budeme zírat!!!

                           
  Príspevok:  :::::::::::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-08  13:54:08
  Autor:  pamätník
  Text príspevku:  
  My, ktorí sme trochu starší, teda 58 a viac, si dobre pamätáme akí boli bratia čambalovci za mladých rokov, to v nich bolo, to v nich zostalo a aj nadalej sa takto správajú. Vždy boli za každou lotrovinou v Holíči a hrali ferovku štyria na jedného. Slovo čestnosť nepoznali a nepoznajú dodnes.

                           
  Príspevok:  ::::::::::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-08  14:10:15
  Autor:  podpredseda
  Text príspevku:  
  To už aby začal u predsedu Uradu verejného obstarávania, predsedu VUC , ministerstiev, novinárov, to čo sú podnety z Holíča to sú odrobinky, napríklad nespokojnosť so skládkou nebezpečného odpadu .Skorej je obava, aby ked už to všetko začalo to nepokračovalo a potichu utlmilo, lebo je to pyramída, a to čo je vonku je len možno 5 % reality. Poznáte heslo, že keď sa šlápne do hovna to smrdí. Čím by viacej šlapal tým smradu bude viac.

                           
  Príspevok:  :::::::::::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-09  12:29:13
  Autor:  qwer
  Text príspevku:  
  Kedy sa konecne zacne prezentovat nejakym inym sposobom skupinka poslancov, okrem nechodenia na zastupitelstvo? Zatial to za nich robia media, ale kedy konecne pridu vizie pre mesto od nich. Bartosik sa nevyjadruje k nicomu, mozno tak nanajvys v kostole, Hrncirik detto, asi skorej riesi problemy s jeho novou priatelkou, Svrckovej asi tatko zatial nic neporadil, tak je radsej ticho a ide radsej do pjongcangu s hokejistami, ved s nimi je zabava velka a Pista Duffek sa zmoze akurat tak na postovanie 4 roky strych clankov. V lepsom pripade nejakych aktualnych. Urcite je mnoho ludi zvedavych na to, ako sa Viskupic zaangazuje vo volebnej kampani opozicnej skupinky. Co uz v podstate naznacil na novej opozicnej FB stranke Milana Holleho. Zeby dalsi kandidat?

                           
  Príspevok:  ::::::::::::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-09  16:11:22
  Autor:  čierno?
  Text príspevku:  
  Že by už tak rýchle, starosti okolo Senica, a Holíč ticho, Akosi rýchle sme na čiernej listine. Ale kto je na vine?

  https://www.trnavak.sk/prispevky/307/jozef-viskupic-sa-stretol-s-ministrom-dopravy-a-predostrel-mu-problemy-s-dopravou-v-trnavskom-kraji

                           
  Príspevok:  ::::::::::::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-11  00:49:16
  Autor:  čitatel
  Text príspevku:  
  Osobne si myslím, ze FB stránka ho-v-no, nie je opozičná, nakoľko nevytvára vlastné spravodajstvo. V prevažnej väčšine preberá iné´média a tým vytvára názorovú pluaritu, co samozrejme rozvíja v prevažnej väčšine neanonymnú konverzáciu, co by malo byt v demokracii vcelku prirodzené. Je treba sa autorovi poďakovať za čas a objektivitu, za rôzny rozsah tém či z mesta, okresu, regiónu, župy resp. z celoslovenských médii. Ďaľšia neobjektívna informácia tu odznela., skalický press v r 2017 vyšiel 3x farebne a Holíč tuším 21x a to s prívlastkom občastník. Tu by mi ani za také ohodnotenie ani hyper nová Redakčná rada chuť do prace nedodala...pokračovanie si necháme na ho-v ne, keď na to dôjde reč, možno kto bude mat dobrý napad, hneď dostane aj úlohu.

                           
  Príspevok:  :::::::::::::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-11  11:38:40
  Autor:  čitatelovi
  Text príspevku:  
  Málokedy sa stáva, že v príspevku sa nájde ocenenie práce toho čo to vlastne robí zadarmo , dobre a v prospech ľudí a vyváženosti informácií. Horšie je to v mestských médiach, som zvedavý ako to kto vysvetlí, dlhé roky trvajúcu cenzuru, zneužitie redakčnej rady ktorá je len na papieri. Kto cenzuruje všetci vedia, len teraz je to pre neho horšie , že sa obuli do zákazu uverejnenia príspevku poslancov verejné média, a to už nie je hra s mestskými poslancami, ktorých niekto stavia do pozoru. Je to myslím si , že už za hranou trestoprávneho konania zneužitia postavenia verejného činiteľa, Zaujímavé , ako všetci mlčia a hlavne Caletka, ktorý sa musí vyjadriť, ako to vysvetlí !!! Je smutné že členovia redakčnej rady majú obavu, boja sa vyjadriť stav ako funguje redakčná rada na papieri a v skutočnosťi sii v mediach robíš čo chce niekto iný aj za cenu porušenia zákonov.

                           
  Príspevok:  ::::::::::::::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-11  12:20:41
  Autor:  novinár
  Text príspevku:  
  Myslím si, že členovia RR ani nevedia, že v nejakej rade sú a caletka a podobní sa k ničomu vyjadrovať nebudú, aspoň nie verejne. Takto to v Holíči funguje.

                           
  Príspevok:  :::::::::::::::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-11  12:23:52
  Autor:  novinár
  Text príspevku:  
  Ešte dodám: Šak si len pozrite, kto v tej RR je. Katastrofa.

                           
  Príspevok:  ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-11  13:08:54
  Autor:  cyril
  Text príspevku:  
  Mladý Vlčej, syn Jožku vriťoleza, má byť kandidát na primátora? To je snáď sranda.

                           
  Príspevok:  :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-11  13:42:50
  Autor:  volič
  Text príspevku:  
  Možno to bude zámer aby sa hlasy rozptýlili na pichoviny a najviac potom zas dostane Lenon

                           
  Príspevok:  ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-11  14:38:08
  Autor:  dežo
  Text príspevku:  
  Proti Bartošíkovi to zvládne.

                           
  Príspevok:  :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-12  15:44:13
  Autor:  volič
  Text príspevku:  
  Bartošík nikdy nič nikomu neukázal. Škoda

                           
  Príspevok:  ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-12  17:07:34
  Autor:  dežo
  Text príspevku:  
  Znova sa ukazuje že to bude klasická mizéria. Schopní nebudú ochotní do toho ísť a ochotní zas nebudú schopní.

                           
  Príspevok:  :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-13  00:55:49
  Autor:  mizeria
  Text príspevku:  
  To si myslíš , že može byť pre mesto ešte horšie? voľby su skoro za rok, minulé ktoré boli bez afér, neznalosti čo sa deje a výsledok? - čambal 2016. Bartošík 1650, to je rozdiel 366 hlasov, teda bude súboj o 183 hlasov, teda polovinu z tohto stavu, Veríš že za dnešného stavu sa z voličského elektoriátu po všetkom čo vychádza na povrch nenájde z 2016 hlasovnenájde 183 a viac takých, ktorým naozaj nie je jedno akým smerom sa mesto vyvíja. Máme ďaleko od toho, že sme najviac rozvíjajúcim mestom za Záhorí, tomu snáď neveria ani občania na Hurbanovej. V senici bol podstatne väčši rozdiel, Grim 3407 a Parízek 1945 hlasov, rozdiel 1452. Tam bo vyvrelo už minulé volebné obdobie.

                           
  Príspevok:  ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-13  08:21:02
  Autor:  holican
  Text príspevku:  
  1624 je počet hlasov ktoré získal Čambal v Holíči pri volbach do VUC v tomto roku a to už by mu nestačilo ani s výsledkom Bartošíka minule. Hlúpich resp. naivných Holíčanov ubúda. Po tolkých prúseroch stačí aby sa opozičníci dohodli, postavili jedného schopného a ochotného kandidáta a koniec bačovania lenona 2 je zaručený.A nastane čas aby začal vysvetlovať nadobudnutie svoho majetku .

                           
  Príspevok:  :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-13  09:04:14
  Autor:  Lopata
  Text príspevku:  
  Chlapci vy tu porovnavate neporovnatelne. Samozrejme ze vam tie cisla vyhovuju, ale treba zohladnit jeden zasadny faktor. A tou je volebna ucast. Pri VUC volbach bola ucast 28% a pri poslednych komunalnych 40. Cize rozdiel 12 percent co znamena asi 1100 hlasov. Vo VUC volbach dostal v Holici prvy "opozicny" kandidat 500 hlasov a druhy 400 a aj to neni holican. Ale spominam ho len margo toho ze je kadehak ako Stanuv Bartosik.

                           
  Príspevok:  ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-13  09:08:51
  Autor:  volič
  Text príspevku:  
  No tak keď sa to tu tak rozbieha o volbách, skúsme navrhovať kandidátov, ktorí by to v Holíči otočili

                           
  Príspevok:  :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-13  11:29:09
  Autor:  mizeria
  Text príspevku:  
  V Holíči to otočí aj vrece zemiakov, a porovnávanie volby vuc a mesta to je iné kafé, Písal som že mestské volby bol rozdiel 366 hlasov, to znamená, že stačí z tých verných aby odkskočilo po to čo sa tu deje 184. ved aj dnešný vyhral od 10 hlasom nad horákom aj to zásluhou že kandidovali s Petrovičom, Tým sa odpísali,

                           
  Príspevok:  ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-13  12:00:20
  Autor:  Topol
  Text príspevku:  
  Skorej by mal Bartosik zacat vysvetlovat ako to bolo s udajnym podplacanim v chalupach spred styroch rokov a cim ho Chovanec presvedcil ku kandidature na tieto volby.

                           
  Príspevok:  ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-13  12:50:44
  Autor:  volič
  Text príspevku:  
  Ale podstatné je, že za tú dobu, čo je kápo, už v Holíči nikoho nepustil k slovu. Jednoduché ale účinné

                           
  Príspevok:  :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-13  15:50:58
  Autor:  xyz
  Text príspevku:  
  Co tu do Holíča a voleb montujete Covanca .Ten má co vysvetlovat doma ve Skalici a ešte mu zavaril aj Roman z odpočúvacím zarídením aby mal prehlad v podvodoch s EUROFONDAMA .Bartošík stratil dvoch významných tútorov .Švrček bude podporovat dcéru a Slotovec Valach naňho hodil bobek lebo ho sklamal ako poslanec .Tak na čem chce súťaný podporovatel Bartošíka zakladat je tro všecko postavené na vode.

                           
  Príspevok:  ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-13  16:28:45
  Autor:  dežobangladežo
  Text príspevku:  
  Holíč ešte nedospel na to aby si za primátora zvolil ženu. Na to treba inú kultúru, kandidatúra Dr. Švrčkovej budú len vyhodené peniaze a strata hlasov pre protikandidáta Čambalovi. Tu sa treba spojiť na jednom silnom kandidátovi a nie trieštiť hlasy. Na to už doplatil Horák s Petrovičov. Veľa protikandidátov vyhovuje Čambaloci.

                           
  Príspevok:  :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-14  07:56:56
  Autor:  nezávislý
  Text príspevku:  
  Neviem prečo by nemohla byť za primátorku žena, ja by som ju kľudne volili. Pani Švrčková je mladá, šikovná a ambiciózna žena, ktorá na to má. Dúfam že bude kandidovať a bude mať môj hlas. Držím palce.

                           
  Príspevok:  ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-14  08:36:02
  Autor:  volič
  Text príspevku:  
  Neviem či by zamenila prácu, čo ju baví, za trápenie a čistenie na úrade po terajšom primátorovi, ja myslím že nie

                           
  Príspevok:  :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-14  09:23:30
  Autor:  tvor
  Text príspevku:  
  Vám to úplne jebe.

                           
  Príspevok:  ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-14  10:22:24
  Autor:  xyz
  Text príspevku:  
  Tá nech si hlledí svuj biznis je to istejšie do toho jej aspoň otec nekafre.Dúfam že na to neni odborník. Už tých pokusov dostat sa do politiki mala až neurekom.Je isté že sú to nesplnené ambície otca , ale na Holíč treba trošku ostrielaného a skuseneho politika a nie amaterov .

                           
  Príspevok:  :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-14  10:30:34
  Autor:  občan zo Schifelovej ulice
  Text príspevku:  
  Prosím Vás pani poslankyňa Švrčková za celé volebné obdobie nevedela si vybaviť rekonštrukciu chodníkov pred vlastným domom. Tak ako by mala riešiť chod mesta. To je utopia...súhlasím s predchodcom nech sa drží svojho a politiky nech nechá skúsenejším...

                           
  Príspevok:  ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-14  14:29:54
  Autor:  xyz
  Text príspevku:  
  To neni útok na jej osobu .Ja si ju vysoko vážim a držím jí palce v jej kariere ,ale može sa aspoň vyhnút takto všelijakím útokom a podrazom.Mladost a odhodlaní treba podporit,ale je ešte dost mladá na to aby na ňu kde kdo nadával a podobnýma invektívama osočoval.

                           
  Príspevok:  :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-14  20:13:48
  Autor:  aj tak sa dá
  Text príspevku:  
  Nie je ľahké zastávať funkcou poslanca a snažiť sa riešiť veci. Ked už tak asi nepoznáš ako vehementne na zastupiteľstvá nesedí potichu, ale má svoj názor, a vo veci Schiffelovej - nikde nebola táto téma tak na pretrase ako teraz, Keby si si všímal čo sa deje tak konečne v polovine volebného obdobia sa v rozpočte objavilo tuší 95 tis EUR na riešenie stavu Schiffelovaj a intenzívne bojuje za zvýšenie, aj keby pre ňu bolo pohodlnejšie si to ako väčšina poslancov tam potichučku odspať a nechať všetko na mestskú úderku. Ked už si taký kritik, odpovedz mi prečo ani EURo nebolo za osem rokov poslancovania pána Bystrického aj napriek tomu, že bol skupine, ktorá o všetkom rozhoduje. Že to ide aj ked ako v lete na saniach aj z pozície nezávislého poslanca, len to chce ako ona , nedať veciam pokoj, aj ked je na to sama a pracne získava podporu. Ale takí ste, ked už niekto začne za vás bojovať, odpoved je taká ako tvoja, jednoduché uzávery a doporučenie nech sa drží svojho. A to koho myslíš tým skusenejším v politike, vymenuj mi v Holíči pár ľudí, ktorí majú chuť obetovať svoju osobu za záujmy občana a čítať takého hodnotenia. Takto bude v našom meste čím dalej tým väčši marazmus. Mal by si chodiť na zastupiteľstvá a zistil by či čo to je ozvať sa za dobrú vec!!!

                           
  Príspevok:  ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-15  07:59:43
  Autor:  Šifel
  Text príspevku:  
  Nieje tu len Šifelka, sú tu aj iné časti na opravu. Možno aj v horšom stave. Ak poslanci rozhodnú trebárs aj o Šifelke, je to rozhodnutie MZ a nie jednej poslankyňe. Nechápem čo to tu píšeš za ody na slávu poslankyňe. Prídi si ju niekedy vypočuť, väčšinou nevie o čom točí ...

                           
  Príspevok:  ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-15  09:10:43
  Autor:  Holí čan
  Text príspevku:  
  Nedá mi nezareagovať na to že citujem "nie je ľahké zastávať funkciu poslanca" mám za to, že pani Švrčkovú nikto do tejto funkcie nenútil bolo to jej slobodné rozhodnutie kandidovať na túto funkciu a zároveň zložila sľub, kde sľubovala že bude čo najlepšie zastupovať občanov Mesta Holíč, ale ako je vidieť s nikým si to nechce rozhnevať, pretože ako by mohla nadobudnúť liehovar a ďalšie nehnuteľnosti v Holíči. Apropo liehovar hanba Holíča...Ako chcete od takéhoto človeka, aby sa staral o mesto Holíč keď nie je schopná postarať sa o vlastný majetok....

                           
  Príspevok:  :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-15  10:19:35
  Autor:  volič
  Text príspevku:  
  Ty si dobrý šulikot.


                           
  Príspevok:  ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-15  12:33:57
  Autor:  upresnenie
  Text príspevku:  
  V rozpočte sa ešte nenašli peniaze na Šifelku, oprava cesty je zahrnutá v zásobníku - teda v zozname akcií ktoré sa plánujú robiť, peniaze na túto opravu ešte niesú vyčlenené, preto prosím nezavádzajte tu občanov že niekto zabezpečil 95 tis.€ na opravu danej ulice. Oprava danej cesty je len v zozname akcií pre budúce roky a predpokladaný rozpočet je 95 tis.€, nepripisujte niekomu zásluhy tam kde niesú. len si spomeňte ako dlho sa čakalo na opravu chodníkov na Mirka Nešpora a pozrite sa tam na cestu ktorá je v dezolátnom stave.

                           
  Príspevok:  :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-15  12:43:55
  Autor:  abc
  Text príspevku:  
  K tomu sídlisku M.Nešpora. Je to urobené narýchlo s dosť sfušované. Okrem toho to nie je kompletné, niektoré chodníky sú ďalej v katastrofálnom stave. O ceste sa ani baviť nejdem. Skutočne systémová práca zastupiteľstva, kde sa hlasovalo, ktoré chodníky sa urobia a ktoré nie.
  Mali sa na to radšej vykašlať, keď to nemali celé komplet finančne pokryté. To ako keby si si repasoval auto a dva diely vymeníš a zostatok necháš hrdzavý. Katastrofa!

                           
  Príspevok:  ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-15  15:54:43
  Autor:  holíčsky bača
  Text príspevku:  
  Inak, počuli ste o podvode Tereziánsky remeselný dvor?

                           
  Príspevok:  :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-16  07:52:33
  Autor:  pletkár
  Text príspevku:  
  No daj ďalšiu ičovinu...

                           
  Príspevok:  :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-16  08:02:03
  Autor:  návštevník
  Text príspevku:  
  Ježiši choď do riti, koho to baví keď sa na diskusiu nikto nechytá tak vytiahneme ďalší podvod??? To tu fakt nie je o čom písať?? Reaguje ti len Švrček a spol.???? Čo tak ten váš bordel na obchoďáku ? Veď to je hnus..

                           
  Príspevok:  :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-16  09:20:10
  Autor:  Janaaa
  Text príspevku:  
  Aj pred obchodom aj za aj okolo neho..

                           
  Príspevok:  ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-16  10:10:10
  Autor:  popelár
  Text príspevku:  
  A primátor memohol ísť dnes najlepším bráchovým mercedesom, lebo by ho zašpinil a mesto by to muselo zaplatit

                           
  Príspevok:  ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-16  11:11:55
  Autor:  zaujímavý názor
  Text príspevku:  
  Veď ta nikto nenúti čítať čo tu píšu, Ale asi je dobré hladať ako odviesť pozornosť, ked sa jedná o vážne veci. Neviem či je to je o tom čo píšeš, čo som počula, už aj petíciu proti skládke podpísalo viac ako jeden a pol tisíc ľudí, asi ich zaujíma čo sa deje. A nedivím sa že ani ďalšie veci okolo všetkého čo sú medializované sú veľmi vážne, a asi nie su vymyslené, ked spokojne platíme pokuty.

                           
  Príspevok:  :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-16  11:28:46
  Autor:  aj tak še dá,
  Text príspevku:  
  Pani doktorka, ospravedlňujem sa vám za neuctu niektorých hulvátov, vysoko si vážim vašu odobnosť aj to čo ste dokázali. A k liehovaru len toľko - spýtaj sa tých čo bývajú v tej štvrti, tuším Hodonínska a M. Nešpora, celé roky v centre drogový brloh v liehovare, zdevastovanom ako po vojne vo vietname. Zaujímavé že čo roky nešlo, pár dní bol liehovar zbavený týchto ľudí, priestor vyčistený a vidím, že sa tam stále niečo deje. Neverím, že dopadne ako kovotvar alebo drevona. Dodnes je to len zanedbaná diera pri zámku. Odo mňa len poďakovanie, že bola odvaha sa toho ujať a pomocť celej štvrti. Nevšímajte si ľudí, ktorí maju v očiach lez zlobu a závisť. Rada by som videla, čo ten pisateľ urobil pre mesto

                           
  Príspevok:  ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-16  12:50:31
  Autor:  :-(((
  Text príspevku:  
  Prosím prv sa nauč písať a čítať a potom sa niekomu ospravedlňuj...

                           
  Príspevok:  ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-16  13:45:40
  Autor:  ...
  Text príspevku:  
  Ďakujem TATKO.......

                           
  Príspevok:  :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-16  13:54:35
  Autor:  kritik
  Text príspevku:  
  Čo všetci tí čo pindaju urobili pre mesto a občana,? Asi to chce len mávnuť rukou, myslím , že ich je len malá časť, ktorej vadí všetko

                           
  Príspevok:  ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-17  11:20:51
  Autor:  hoVno
  Text príspevku:  
  Prečítali sme si názor občana na hoVno na stranke holican.com:
  "Osobne si myslím, ze FB stránka ho-v-no, nie je opozičná, nakoľko nevytvára vlastné spravodajstvo. V prevažnej väčšine preberá iné´média a tým vytvára názorovú pluaritu, co samozrejme rozvíja v prevažnej väčšine neanonymnú konverzáciu, co by malo byt v demokracii vcelku prirodzené".

  a môžeme potvrdiť:
  Sme za konštruktívny dialóg v prospech občana mesta, sme verejné noviny pre tých ktorým na tomto meste záleží. Uverejňovať príspevky resp. komentovať tu môže slobodne každý občan. Toto mu zaručuje Ústava SR.

  Vaša redakcia hoVno - holíčske verejné noviny

                           
  Príspevok:  :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-19  09:49:32
  Autor:  dediňák
  Text príspevku:  
  Toto je ten patriotizmus ? Nad zámok , letné cisárske sídlo napísať že je to HOVNO ?
  To ste prehnali. Takto pošpiniť vlastné mesto a vlastnú historiu.
  To by sa inde nemohlo stať. A ešte sa k tomu hlásiť ako člen...
  To hovno máš na hlave milanko.

                           
  Príspevok:  ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-19  10:09:46
  Autor:  holíčan
  Text príspevku:  
  No na jednej strane máš pravdu, na druhej, keby holíčani a nielen súčasní boli patrioti, tak ten zámok a hlavne vnútri nebude vyzerať ako exkrement a nebude platiť že z vonka huj a vnútri fuj

                           
  Príspevok:  :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-19  11:20:49
  Autor:  hoVno
  Text príspevku:  
  Ešte raz a zároveň naposledy budem reagovať na NICK dedinák. Áno moje meno je Milan Hollý a možno mám na hlave hoVno. Ale väčšina tu prítomných anonymne poskovávaných partizánov má hovno v gaťách. Preto odmietam viesť diskusiu s niekym kto je priposratý a nevie si povedať chlapsky svoj názor verejne pod svojím menom. Ak mi ešte niekto chce niečo povedať má možnosť na hoVno - holíčske verejné noviny. Tu budem reagovať na názor každého občana s pravou identitou. A kto nemá na to gule môže si naďalej liečiť svoje mindráky tu do bútlavej vŕby. Zbohom priatelia.

                           
  Príspevok:  ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-19  15:47:41
  Autor:  trochu kludnejší pohľad
  Text príspevku:  
  Neanoninita pána Milana a jeho nová stránka ho-V-no, okrem kusa resesie je niečo nové v tejto dedina zvanej Holíč. Na dlhej ceste stálej demagógie bol objavený človek ktorý je ľahko manipulovateľný a týmto smerom sa celé roky odvíjaja propaganda a s úspechom, než tento stav naštrbili aféry, ktoré otvorila snaha o vytvorenie smetiska s nebezpečným odpadom a kontrola Úradu pre verejné obstarávanie, ktorý zisti závažne pochybenia a manipulácie. Proste "džin" je vonku a terazčo ďalej, Určitá časť verných vytriezvieva, vidieť to aj na zastupiteľstve, kde z roky poslušného zdvíhania rúk za každú blbosť naraz bude problém zabezpečiť pre silu vládnutia nadpolovičnu väčšinu. Či sa to niekomu páči alebo nie, proste do toho vošlo ho-v-no, ktoré narušilo roky cenzurované informácie, kde proste holíčan aj žurnál bol slovom jednoho človeka. Za tento počin patrí úcta a uznanie, už len to že sú to naozaj otvorené noviny, a za nimi ich tvorca. Jeho význam ešte spomínaná skupina nevie doceniť, možno to nebude dlho trvať , veľkej časti padnú z nosa ružové okuliare. Hovoriť , že názov niekoho uráža? Niekde som videl traktor s fekálom a na ňom veľký nápis " Vaše hovno , naše zlato !", tu by sa dalo parafrázovať " Náš zámok, moje zlato " s rozdielom, že je to slušnejšie napísané, ale myslím, že smrdí obidvoje,aj náš zámok, tak prečo sa urážať. A k anononymite na holícan.com, proste to k tomu patrí. Keďže sú obidve strany anonymné, pokiaľ vystúpi jedna z ulity sklzne to v invektívy, urážky, osočovanie. Ale to je len malá časť ľudí, ktorí sa tu tak odbavujú, veľkej väčšine sledujúcich fakty sa otvárajú oči, je to len o inteligencii vedieť si medzi tým smetím vybrať naozaj veci dôležité pre život mesta, veci o ktorých sa nemá mlčať, pokiaľ ľudia nechcu pomocť strhnuť mesto do prepadliska, Takže, pán Hollý, nič si z tej skupiny, ktorým vadíte nerobte, myslím , že to má niečo z hesla " ked kôň skapína, tak kope "

                           
  Príspevok:  :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-20  08:22:21
  Autor:  právnik
  Text príspevku:  
  Je zneužité Slovensko-Rakúske logo zámku ktoré je autorsky ošetrené Tereziánsky remeselný dvor. Označením hovna je poškodený aj Rakúsky Hollabrun. Teraz to smrdí žalobami.
  Ale to si asi chcel ? Ako správca intern. portálu to mal vedieť. To posral a je v peknej sračke.
  Tak že na HOVNO. Narýchlo zamachlil zámok lebo vie že prestrelil.
  To je problém a nie diskusné príspevky.

                           
  Príspevok:  :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-20  08:33:44
  Autor:  hov
  Text príspevku:  
  Tak logo je problém, ale podstata veci čo sa deje v meste to je v pohode? že? Stránka bola na vyzvanie mesta zmenená, tak ako to požadovalo mesto. Myslím ,že v sračkách sú hlavne iné veci.


                           
  Príspevok:  ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-20  08:59:12
  Autor:  hoVno
  Text príspevku:  
  Ešte raz a naposledy na upresnenie:
  hoVno - holíčske verejné noviny takto znie názov internetoveho média

  ale niekto mi tu stále podsúva a hrozí žalobou a preto citujem wikipédiu
  Hovno (nárečovo aj: huvno) môže byť:
  ako hrubý výraz:
  výkal (ľudský alebo zvierací)
  (vôbec) nie, (vôbec) ne- (vyjadrenie dôrazného záporu), pozri pod nie
  nulové alebo veľmi malé množstvo, veľmi málo, nič, pozri pod nič
  bezvýznamný, nepodstatný, bezcenný človek či vec, nič

  K používaniu loga Terezianky remeselný dvor /kde to vôbec je?/ som dostal upozornenie úradným listom z mesta a logo som odstránil. Logo bolo na internete verejne dostupné a nebolo označené ako chránené. Za toto pochybenie sa mestu úprimne ospravedlňujem.


  K ochranným prvkom len dve otázky:

  1. Prečo primátor mesta používa logo "Záhorie" pri volebnej kampani mesta do VUC bez súhlasu majiteľa /ZMO Záhorie/ a v rozpore s logomanuálom?
  vid logomanual - http://zahorie.sk/o-logu/

  2. Prečo rodinný príslušník primátora používa na svojom facebookovom profile používa Mestský znak (erb)
  https://www.facebook.com/matej.cambal

  Ďakujem za odpovede.

                           
  Príspevok:  ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-20  09:16:44
  Autor:  pozorovateľ
  Text príspevku:  
  Ty keby si bol právnik, tak by si nebol neznalý. Je použitá stará fotka, graficky upravená, podobných čŕt ako má grafika na logu terez. dvora. Aj tá bola vytvorená zo starej fotky, ale z inej. Ale aj tak je to iba časť z celého loga, ktoré má už aj tak po funuse a možno ani nieje chránené. Takže je to celé bezpredmetné. Žalovať možeš seba, že si slabo vzdelaný

                           
  Príspevok:  :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-20  10:44:11
  Autor:  Matej Čambal
  Text príspevku:  
  Dobrý deň pán Hollý,

  bol som upozornený na skutočnosť, že ste ma nejakým spôsobom spomenuli na tejto stránke v súvislosti s používaním erbu mesta Holíč. Vidím, že sú tu dve otázky, ale ja sa Vám vyjadrím len k tej číslo 2, nakoľko prvá má iného adresáta. Profilovú fotku, teda predmetný erb mesta Holíč, na svojom privátnom FB účte používam cca 8 rokov. Úprimne som to považoval v tej dobe (a považujem to aj dnes) za prejav lokálpatriotizmu a slušnú propagáciu mesta Holíč. Za celú dobu, čo mám túto profilovú fotku som sa nestretol ani s jedným negatívnym komentárom, resp. upozornením zo strany mesta alebo poslancov MsZ, aby som predmetnú fotografiu stiahol. Myslím si, že s ňou prišli do kontaktu aj podaktorí "opoziční" poslanci, ale napriek tomu tento impulz neprišiel. Dovolím si tvrdiť, obsah profilovej fotografie žiadnym spôsobom neuráža a nedehonestuje mesto Holíč a jeho obyvateľov. Čo sa sa samozrejme nedá povedať o Vašom akronyme, ktorý svojim vizuálnym prevedením evokuje na prvý pohľad negatívny, priam dehonestujúci názor na mesto Holíč. Chápem, že je to určitý spôsob reklamy a prezentácie Vašej FB stránky, ktorá reflektuje súčasnú dobu a požiadavky na marketing. Žiaľ, týmto názvom ste "pobúrili" viacerých ľudí, nie len samotné mesto, ale to je už Vaše rozhodnutie a Váš výber. Priznám sa, nemám k používaniu tejto fotografie súhlas mesta Holíč, v tej dobe ma také niečo ani nenapadlo, keď príde oficiálny podnet na odstránenie predmetnej fotografie, bezprostredne tak vykonám. Tam sa ukáže, kto chce niečo pre mesto robiť (aj keď je to málo) a kto dokáže urobiť z jednej fotky kde je erb mesta politiku. Pevne verím, že všetci, kto doteraz aj vďaka Vám túto fotografiu videli, neboli z nej pohoršení.

  S pozdravom

  Matej Čambal

                           
  Príspevok:  ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-20  10:55:43
  Autor:  pozorovateľ
  Text príspevku:  
  Myslím, ze sa tu pletú koše s baňama

                           
  Príspevok:  :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-20  11:23:04
  Autor:  hoVno
  Text príspevku:  
  K používaniu znakov mesta. Je tu VZN a ktoré upravuje používanie erbu mesta aj iným fyzickým a právnickým osobám, a to len na základe písomnej žiadosti s pripojeným návrhom a náčrtom o forme a umiestnení erbu a s uvedením obdobia, na ktoré sa žiada vydanie súhlasu.

  VZN- o statute mesta : Čl.6
  Erb mesta Holíč
  1) Erb mesta tvorí v modrom štíte biely kostol s bránou medzi dvoma oknami a troma vežičkami, ukončenými krížmi v tvare trojlistu. Historickou predlohou erbu je pečať z roku 1545. Ide o hovoriaci erb, vyjadrujúci pôvodný názov mesta Alba Ecclésia – Biely kostol.
  2)Podrobné a záväzné vyobrazenie erbu mesta Holíč tvorí prílohu č 1. tohto štatútu.
  3) Erb sa používa:
  a) na pečatidle mesta,
  b) na mestských insígniách ,
  c) na listinách o udelení Čestného občianstva mesta Holíč, Ceny mesta Holíč a Ceny primátora mesta Holíč,
  d) na budovách mesta,
  e) v kancelárii primátora mesta,
  f) na označenie katastrálneho územia mesta,
  g) v rokovacích miestnostiach orgánov mesta,
  h) na preukazoch poslancov mesta ako aj zamestnancov mesta,
  i) na služobných odznakoch, rovnošatách príslušníkov mestskej polície a členov mestského hasičského zboru, prípadne na jednotných spoločenských či športových úboroch zamestnancov mesta,
  j) na označenie vozidiel mesta , mestskej polície a mestského hasičského zboru,
  k) na listinách mesta obsahujúcich nariadenia mesta, uznesenia mesta alebo rozhodnutia primátora alebo na listinách osvedčujúcich dôležité skutočnosti, na korešpondencií mesta a v záhlaví mestských novín.
  l) pri slávnostných príležitostiach na ozdobu ulíc, námestí a iných priestranstiev,
  m)na iných reklamných a propagačných materiáloch súvisiacich s prezentáciou mesta, jeho orgánov a organizácií ním zriadených.
  4) Primátor môže povoliť používanie erbu mesta aj iným fyzickým a právnickým osobám, a to len na základe písomnej žiadosti s pripojeným návrhom a náčrtom o forme a umiestnení erbu a s uvedením obdobia, na ktoré sa žiada vydanie súhlasu.

                           
  Príspevok:  ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-20  11:38:53
  Autor:  §§§§§
  Text príspevku:  
  Logo zámku ktoré si hovno privlastnilo patrí Slovensko -Rakúskemu projektu Holíč -Hollabrun
  TERE.
  Milánek si možno neuvedomil, čo taký ukradnutý obrázok môže narobiť...

                           
  Príspevok:  :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-20  11:49:41
  Autor:  hoVno
  Text príspevku:  
  Zverejnil som tu info k používaniu znakov mesta - VZN. Dúfam že toto je jasne aj keď bez komentára.
  Teraz by som by som poprosil pána paragrafa z posledného komentáru aby tu zverejnil dokument kde je Terezianske logo chránené keď tak straší!

                           
  Príspevok:  :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-20  12:04:22
  Autor:  pozorovateľ
  Text príspevku:  
  paragraf ty si momentálne zaostalý alebo furt

                           
  Príspevok:  ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-20  12:16:29
  Autor:  Topol
  Text príspevku:  
  Neviem o co Hollemu ide, v podstate aj priznal chybu, za hovnem si asi aj tak stale stoji, alebo na nem, zatahel do svojich hoven stareho aj mladeho Cambalu, mlady sa nejak vyjadril a na stareho si este pockam. Je ale zaujimave ze si na hovno nasel cas aj Viskupic a tez si za nim asi stoji. Ale aspon sa ukazuje, ze skupinka poslancov ma cez Milanka opozicne medium a za akym ucelom to Holly vytvoril. Plus zneuzitie loga.

                           
  Príspevok:  :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-20  12:21:54
  Autor:  novinár
  Text príspevku:  
  Nič opozičné som tam nenašiel, verejné, necenzurované, to ano

                           
  Príspevok:  :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-20  12:58:52
  Autor:  nezávislý
  Text príspevku:  
  Aj tak sa tu stále bavíte len o \"hovne\" :-)

                           
  Príspevok:  :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-20  13:27:18
  Autor:  tak
  Text príspevku:  
  S čím kdo zachází, tím také schází.

                           
  Príspevok:  ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-20  15:43:32
  Autor:  ?
  Text príspevku:  
  to akože na koho je myslené, škoda , že právnik si nevšíma tie už stohy negatívnej prezentácie mesta, jeho tunelovania, manipulácií, všetko to sú stanoviská orgánov ktoré sú poverené kontrolou, a zistili toho neúrekom.

                           
  Príspevok:  :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-20  19:08:32
  Autor:  problém
  Text príspevku:  
  ide vám holican. com, vraj je zablokovaný?

                           
  Príspevok:  ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-21  08:19:10
  Autor:  IT
  Text príspevku:  
  ide...nie je dovod ani snaha blokovat.

                           
  Príspevok:  ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::Odstavený ČambalReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-21  09:01:52
  Autor:  citatel
  Text príspevku:  
  asi ano lebo nebol zverejnený príspevok štandartne odoslaný a včera bol aj časový posun odoslania prispevku

                           
  Príspevok:  :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::Odstavený ČambaReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-02-22  08:22:14
  Autor:  citatel
  Text príspevku:  
  Co není o čem ? Kontrolný text

                           
  Príspevok:  ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::Odstavený ČambReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-02  14:09:48
  Autor:  občan
  Text príspevku:  
  Vedú sa všelijaké reči a ťahanice s VPP či sú zmluvy platné a či nie. Ja však vidím jeden prínos - VPP začalo poctivo vyvážať smetí a vyvážajú všetko aj to čo je mimi kontajnera. Len si myslím, že tak to malo byť dávno.

   
  Príspevok:  :Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-02  15:16:17
  Autor:  DoDo
  Text príspevku:  
  Cigáni sa zasa radujú že im bude odpustená platba za komunálny odpad za rok 2018.

    
  Príspevok:  ::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-02  16:14:33
  Autor:  dežo
  Text príspevku:  
  Nediv sa, idú voľby, aj cigánske hlasy sú dobré

     
  Príspevok:  :::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-02  17:08:21
  Autor:  Kalda
  Text príspevku:  
  No hlavne ze minule volby rozdaval bartosik cez kaldu vyse tisic euro.

      
  Príspevok:  ::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-02  17:30:35
  Autor:  dežo
  Text príspevku:  
  Vývoz smetí zaplatíme nakoniec všetci na vysokých poplatkoch, Igor to platil z Kadlecových.

       
  Príspevok:  :::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-02  20:37:09
  Autor:  xyz
  Text príspevku:  
  Co sa šeci navážate do chudáčka bartošíka .Šak on za nic nemože už šeckých v Holíči sklamal a hledá záchranu u Skaličana.Už ani Švrček ho nepodporuje ani Valach a Skaličané majú svojeho Chovanca kterí sce asi rídit aj Holíč. No nevím či mu to dovolíme .Nech si spravý porádek ve Skalici.

        
  Príspevok:  rozdelenie dotácie pre občianske združeniaReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-04  14:09:20
  Autor:  občan
  Text príspevku:  
  Mestské zastupisteľstvo dňa 1.3.2018 schválilo rozdelenie finančných dotácii pre občianske združenia resp. pre roduverných pretože žiadna výzva v žiadnom médiu neprebehlo (t.j. ani vHolíčane výzva ani web stránke mesta Holíč). Asi pani Galková oslovila len svojich kamarátov a to stačí. Ved načo by to malo byť transparentné... idú voľby tak je treba trocha podsypať roduverných ...

        
  Príspevok:  ::::::Odstavený Čambal.Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-04  19:13:26
  Autor:  kto teda?
  Text príspevku:  
  Prečo sa navážate na Bartošíka, zatial on ani nikto nepovedal tak ako čambal, že ide kandidovať, Určite, ked to niekto chce vyhrať musí byť na tej svojej časti voličov sám, proletariát zatiaľ dosť aj ked to už nie je tá istota, ovláda súčasný a ostatní - nespokojenci vrátane silnej askupiny tých čo by chceli aby Holíč bol naozaj mestom ktoré niekoho zaujíma a často z veriacich sú volní. Bartošík bol najsilnejší protikandidát, rozdiel bol 300 hlasov a to neboli žiadne aféry vonku, žiadne petície nespokojnosti, media boli ticho, a to ešte množtvo zombíkov leží v šuplíkoch novinárov a orgánov štátnej moci. Takže nebude to taká líbanka ako predtým. A kandidovať môže hocikto, záleží či budú rozhodovať davové vášne pod vplyvom masírovania, alebo rozumná tužba po zmene , oživení a hlavne priehladnosťi s nakladaním mestských financií.

         
  Príspevok:  :rozdelenie dotácie pre občianske združeniaReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-04  23:47:18
  Autor:  holíčan
  Text príspevku:  
  netrep o dotáciach, chmulo a pretým čítaj

          
  Príspevok:  ::rozdelenie dotácie pre občianske združeniaReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-05  10:22:41
  Autor:  občan
  Text príspevku:  
  a keď si taký chytrí kde si čítal výzvu?? Alebo že by trafená hus zagágala....

           
  Príspevok:  :::rozdelenie dotácie pre občianske združeniaReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-05  10:54:27
  Autor:  Qwer
  Text príspevku:  
  https://www.holic.sk/index.php/informacie-z-uradu-clanky/3697-pzodzrpm
  Tu je link, ze to zverejnene bolo. Kto ma zaujem o cerpanie datacii tak sleduje. Kto ne, ale peniaze by chcel ale nic pre to neurobi, tak sa len stazuje.

            
  Príspevok:  ::::rozdelenie dotácie pre občianske združeniaReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-05  11:26:52
  Autor:  holíčan
  Text príspevku:  
  Holíčan 18/2017, slepoňu, internet

             
  Príspevok:  :::::rozdelenie dotácie pre občianske združeniaReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-05  19:14:17
  Autor:  sumár
  Text príspevku:  
  Som zvedavý na ten sumár, niekedy to beriem ako almužnu pre ľudí, ktorí skutočne pre mesto robia osožnu činnosť, často zadarmo na úkor rodiny, volného času, Patrí im za to uznanie, tá dotácia je často urážka, pozri minulý rok.

              
  Príspevok:  ::::::rozdelenie dotácie pre občianske združeniaReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-05  21:37:42
  Autor:  holíčan
  Text príspevku:  
  JE TO FAKT OSTUDA. asi najviac dostanú fotbalisti, ktorí ešte nikdy nič nezahrali

               
  Príspevok:  :::::::rozdelenie dotácie pre občianske združeniaReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-06  08:20:35
  Autor:  ssssss
  Text príspevku:  
  Zrušiť futbal, predať pozemky ???....

                
  Príspevok:  ::::::::rozdelenie dotácie pre občianske združeniaReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-06  08:37:15
  Autor:  prečo?
  Text príspevku:  
  A otázka, kto je vinný za marazmus športu, okrem basketbalu, Keby tu bol poriadok, nepotácali by sme sa na konci IV. ligy, štadion by bol zelená zahrada s ihriskami , kurtami, hospoda fungovala, kulturák by bol pýcha Holíča a internát výstavná budova reprezentujuca školu. Nie obidve, dávno to mali zlučiť !!!Ale tak nám treba, máme tabačiareň a bezodné jamy kde miznu zdroje

                 
  Príspevok:  :::::::::rozdelenie dotácie pre občianske združeniaReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-06  09:21:56
  Autor:  plk
  Text príspevku:  
  Buď si Tupec alebo Arabela.

                  
  Príspevok:  ::::::::::rozdelenie dotácie pre občianske združeniaReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-06  10:33:11
  Autor:  dotácia
  Text príspevku:  
  na koho to rozumbrada myslel?

                    
  Príspevok:  ::::::::::::rozdelenie dotácie pre občianske združeniaReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-06  12:43:57
  Autor:  nezávislý
  Text príspevku:  
  Chocholoušek k tebe netrafil?

                     
  Príspevok:  ::::::::::::::rozdelenie dotácie pre občianske združeniaReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-06  13:19:32
  Autor:  nezávislý
  Text príspevku:  
  Kto je Chocholoušek???

                      
  Príspevok:  :::::::::::::::rozdelenie dotácie pre občianske združeniaReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-06  13:20:35
  Autor:  nezávislý
  Text príspevku:  
  šéf cvokhausu

                       
  Príspevok:  ::::::::::::::::rozdelenie dotácie pre občianske združeniaReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-06  13:26:45
  Autor:  nezávislý
  Text príspevku:  
  Nechápem prečo ho tu teda spomínaš? nejakého Chocholouška, nie si tak trošku schizofrenik. :-)

                        
  Príspevok:  :::::::::::::::::rozdelenie dotácie pre občianske združeniaReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-06  13:52:17
  Autor:  antiklan
  Text príspevku:  
  Som plný očakávania na reakciu čambaklanu na článok v Záhoráku 3.5., čo zas pustia do sveta.

                         
  Príspevok:  ::::::::::::::::::rozdelenie dotácie pre občianske združeniaReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-06  13:57:52
  Autor:  bobo
  Text príspevku:  
  daj ho sem, nepoznám

                          
  Príspevok:  :::::::::::::::::::rozdelenie dotácie pre občianske združeniaReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-06  16:37:16
  Autor:  antiklan
  Text príspevku:  
  Na webe to zatial nieje, len v papierovom vydaní novín Záhorák. Strana 4 dolu.

                           
  Príspevok:  ::::::::::::::::::::rozdelenie dotácie pre občianske združeniaReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-07  07:56:14
  Autor:  cyril
  Text príspevku:  
  Čítal som, zaujímavé tak teda máme skládok dosť? No ale Zdeno má vždy málo.

                           
  Príspevok:  :::::::::::::::::::::rozdelenie dotácie pre občianske združeniaReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-07  08:56:58
  Autor:  likvidátor
  Text príspevku:  
  Pozrel som si nové vydanie žurnálu a nestačím sa diviť koľko priestoru dostala opozícia, že by sa čert udrel o boží múku?

                           
  Príspevok:  :::::::::::::::::::::::rozdelenie dotácie pre občianske združeniaReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-07  09:35:02
  Autor:  nezávislý
  Text príspevku:  
  Nemyslím si že by sa čert zrazu udrel, len skôr opoziční poslanci po 12 tich rokoch objavili možnosť, že by sa ani oni mohli odprezentovať pred verejnosťou. :-)

                           
  Príspevok:  ::::::::::::::::::::::::rozdelenie dotácie pre občianske združeniaReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-07  12:14:35
  Autor:  demokracia
  Text príspevku:  
  Nebyť médii a aféry holíča zistené státnym orgánom a morálky často poslancov, stále by trvala cenzura. Konečne niekto ukazal že nie je ovca, len je mi ľúto tých ostatných z úderky, vari su slepí? a neboja sa, že v krátkom čase to sklzne k ich opovrhnutiu čomu robili oslíkov. Holíč potrebuje dýchať, nie byť otrokom

                           
  Príspevok:  :::::::::::::::::::::::::rozdelenie dotácie pre občianske združeniaReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-07  13:20:30
  Autor:  nezávislý
  Text príspevku:  
  Lenže o akej afére to to hovoríš, to si myslíš alebo dokonca chceš tvrdiť, že to na čo poukázali plošné médiá všetci (zdôrazňujem všetci) poslanci dávno nevedeli???? a ani o morálke časti poslancov sa tu nedá hovoriť, lebo mohli na tieto nedostatky poukázať už dávno, ale začali si prihrievať polievočku až v predvolebnom resp. volebnom roku. Čo je hodne alibistické. Skôr si myslím, že keby chceli a záležalo im na dobre Holíča tak ako teraz niektorí opoziční poslanci prezentujú riešili by tieto veci už dávno, a mohlo by sa všetkému predísť, a úplne najsmutnejšie je že pod všetkými uzneseniami MsZ, ktoré sa dotýkajú daného problému sú podpísaní resp. hlasovali všetci za. Treba si ich len dohladať.

                           
  Príspevok:  ::::::::::::::::::::::::::rozdelenie dotácie pre občianske združeniaReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-07  14:40:46
  Autor:  demokracia
  Text príspevku:  
  Čo viem, tak až v tomto volebnom období, nielen tento rok prvýkrát prestalo byť zastupiteľstvo jedofarebné, ked dovtedy aj ked boli pripomienky nakoniec všetci zdvíhali ruky za, až posledné dva roky začali sa ozývať, nebolo to len pri kontrolách UVO, ktoré boli zatajené pred poslancami až vyšli na svetlo božie až ked po odvolaniach právoplatne urad rozhodol o vážnych pochybeniach , manipuláciach, dokonca udajov o neoprávnených požitkoch zo strany dodávatela prác pre predstavitela mesta, a to už je vážna vec. Posledné mesiace už len pretiekol pohár, ale jednofarebné hlasovania už nie su dlhšiu dobu, len to vieš ked sa ozýva jeden tak to zanikne, teraz už je zastupiteľstvo dá sa povedať pol na pol, a silná snaha o veciach hovoriť nahlas. Posledné časy sa to všetko zosýpa nielen v Holíči ale aj štáte. O tom, že silná pozícia primátora vo VUC skončila fiaskom, zo strany vládnucich radšej Holíč ked sa nespomína, sme skor na čiernej listine.Ale to su veci nálad, v hre sú veľmi vážne závery orgánov, materiály dostupné na internete o pochybeniach , manipulácii a podobne. Už sa to nedá zastaviť aj keby poslanci poľavili, už je v hre vyššia moc, rečičky o známostiach ? poznáš to , ked ti tečie do topánok, vtedy spoznáš kto je priatel, Nie som si istý, že z uderky primátora vobec poznaju závery UVO a ostatné, keby ano, tak by nemohli tak blahosklonne hlasovať proti mestu za zakrytie stavu. Kto chce može si prečítať ale su to podrobné závery ktoré maju desiatky strán, takže žiadne maličkosti ale do detailu rozanalyzovaný stav. *Neviem čo naivná časť očakáva od podania na Správy súd, iba oddalovanie toho čo sa stalo a hlavne neriešilo. A sú to viac ako vážne veci. z toho čo sa publikuje je to len odrobinka problémov.

                           
  Príspevok:  :::::::::::::::::::::::::::rozdelenie dotácie pre občianske združeniaReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-07  16:05:50
  Autor:  nezávislý
  Text príspevku:  
  no neviem či sa tu dá hovoriť o nejakej nie jednofarebnosti, stačí keď sa podívaš na zápisnicu z posledného MsZ, tak zistíš, že okrem pani poslankyne Španírovej, v 99% všetci hlasovali za, iba ona sa u niektorých bodov zdržala. To sa mi teda nezdá veľká pluralita názorov. a tak to je na všetkých MsZ, predsa keď sa mi niečo nepáči a nestotožňujem sa s tým tak nebudem hlasovať za, či sa mýlim???

                           
  Príspevok:  ::::::::::::::::::::::::::::rozdelenie dotácie pre občianske združeniaReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-07  18:50:24
  Autor:  autista
  Text príspevku:  
  si myslím, že to stojí za hovno, jak celé zastupitelstvo

                           
  Príspevok:  :::::::::::::::::::::::::::::rozdelenie dotácie pre občianske združeniaReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-07  19:02:53
  Autor:  jano
  Text príspevku:  
  Vidíš akí ste, ked sa nič nedeje pindáte, ked sa začne a je snaha veci pohnúť, viete dokonale znechutiť. Alebo to znechucujúce píša strana ktorej vadí, že už to nie je len o poklonkovaní

                           
  Príspevok:  ::::::::::::::::::::::::::::::rozdelenie dotácie pre občianske združeniaReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-08  07:44:41
  Autor:  nezávislý
  Text príspevku:  
  Snaha veci pohnúť??? aké veci??? a kam pohnúť??? trochu by si to mal bližšie špecifikovať.

  veď toto čo sa tu teraz rieši nikam nevedie a nikomu z občanov to nepomôže. ibaže to rozdelí obyvateľov mesta na dva resp. tri názorové tábory, a neviem či rozdelenie obyvateľov je pre mesto Holíč posun dopredu.

                           
  Príspevok:  :::::::::::::::::::::::::::::::rozdelenie dotácie pre občianske združeniaReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-08  08:30:25
  Autor:  leo
  Text príspevku:  
  Dozvedel by si sa keby tolko netrvalo než sa narušila cenzura miestnych médií, videl som malu perličku, že prvýkrát nekomentoval prácu zastupiteľstva len jeden. Treba nahlas otvorene povedať čo sa deje s financiami , o divnom nakladaní s majetkom, o plytvaní, o nekoncepčnej práci investícií nielen v zámku, . Prečo závažné materiály nie su dávno zverejnené, kopec z nich nepoznajú ani poslanci, prečo kontrolor nerobí to za čo je platený, to večné , že sa boja, len škodí mestu. Neviem o tom , že by Holíč bol sprivatizovaný ale zdá sa. Veľa už už toho povedali média, vdaka patrí tej časti poslancov, ktorí vyšli so snahou o zdravšie mesto, smutné je že druhá časť je len poslušné bábky, asi nečítajú materály , alebo je to len ako pštrosi hlavu do piesku. Pozri materály Uradu pre verejné obstarávania a to je len kvapka v mori.

                           
  Príspevok:  ::::::::::::::::::::::::::::::::rozdelenie dotácie pre občianske združeniaReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-08  10:01:24
  Autor:  nezávislý
  Text príspevku:  
  Cenzúra médií??? a v čom spočíva prosím ťa cenzúra médií? Holíčan by predsa nemal slúžiť a neslúži na prezentáciu politických názorov určitej skupiny poslancov či už tej alebo onej. Ak myslíš to že im nezverejnili akési vysvetlenie mali predsa možnosť ho publikovať iným spôsobom, a neviem o tom že by tak, ktorýkoľvek z poslancov urobil, a dané vyjadrenie zverejnil na svojich facebookových profiloch a že ich pre potreby politickej prezentácie majú vytvorené všetci si nemusíme hovoriť. A keď už píšeš o perličke v podobe vyjadrení opozičných poslancov, to tiež neni žiadna novinka, len nikto z nich za celých 12 rokov čo tam niektorí sú neprejavil záujem o túto formu prezentácie, a viem na 100 % že toto právo im upierané nebolo. Len tak ako som už spomínal v komentároch pred tým, teraz sa to všetkým hodí lebo je volebný rok, to je všetko. A keďže je volebný rok, myslím že je načase aby sa ukázali a predstavili alternatívny kandidáti na primátora, keďže si nemyslím, že správny kandidát mi sa mal ukázať verejnosti nie dva mesiace pred voľbami. ale mal by svojich voličov osloviť ´ďaleko skôr. Komunikovať s občanmi, predstaviť verejnosti volebný program, a riešiť aj negatíva, ktoré sú s kandidatúrou spojené, To by bol správny kandidát pre Holíč, čo sa nebojí, má vízie, a obklopí sa okolo seba odborníkmi, ktorí mu pomôžu naplniť jeho ciele. Ale bohužiaľ , pokiaľ viem sa tu v Holíči taký kandidát nenašiel. Všetci len riešia politiku a záujmy občanov sú im ukradnuté.

                           
  Príspevok:  :::::::::::::::::::::::::::::::::rozdelenie dotácie pre občianske združeniaReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-08  11:05:26
  Autor:  leo
  Text príspevku:  
  Naozaj netušíš ako to fungovalo? Nevieš že redakčná rada sa nikdy nestretla, kde je zodpovednosť predsedu RR Caletku, to je vážna vec že iba zneužili ich mená, nikdy ničom nerozhodovali až sa to celé zosypalo a vyšla pravda navonok, Ano, mohlo sa publikovať ale len niekto a také , kto kolko skočil, kde školy recitovali, dochodci spievali, ale za celé roky ani jeden článok o vážnych veciach, všetko sa vyhadzovalo, opytaj sa Nováka čo mohol robiť kto rozhodoval,. To nie je o volebnom roku, ale o vážnych veciach ktoré sa už nedaju tutlať, Už proste sa kotol prehrial, a váž si to , že je odvaha nahlas pomenovávať postupne veci, nie je to lahké, zvlášť ked ľudom je všetko jedno a niekto ma za nich veci riešiť, Pozri čo sa deje v štáte, ako sa ľudia pridali rázne aby sa veci riešili, tu to spí. Dávno mohli byť štadion, kulturák internát a dalšie veci v poriadku, len prečo nie su? Zámok ano, ale rozumne, je to zatial bezodná jama na investície ale aj na náklady, stále opravujeme maštale za drahé peniaze. Treba rozumne, zámok aj mesto, a nechci aby to bolo len na pár ľuďoch, to musi chcieť väčšina. Treba uznať že retorika na manipuláciu je tu moc dobrá ale realita bohužial smutná, mesto živorí. Za celé roky jediná investícia, žiadne nové pracovné miesta, len sa spoliehame na skalicu, prečo nemohol aj holíč, Zaspali sme dobu. Ale aj tak musím konštatovať aj ked v mnohom s tebou nesuhlasím, že kultivovane vyjadruješ svoje názory, Mnohé by si zmenil keby si videl materiály . A propo, prečo tak závažne veci nie su v mestských médiach, v žurnále, na stránkach mesta, to nie su pomluvy to sú vážne závery štátnych orgánov , videl si jediný?

                           
  Príspevok:  ::::::::::::::::::::::::::::::::::rozdelenie dotácie pre občianske združeniaReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-08  11:57:40
  Autor:  nezávislý
  Text príspevku:  
  Takže postupne:
  Čo sa týka redakčnej rady neviem či zasadala alebo nie a podľa mňa to nemôžeš vedieť ani tak ak niesi jej členom. A predsa keby niekto zneužil ich mená na niečo v čoho sa neúčastnia tak by sa snáď ozvali??? Či nie?? A dosť pochybujem, že by ti pán Novák poskytoval také dôverné informácie o tom ako to v skutočnosti pri tvorbe Holíčan -a funguje. Ale dobre. Je to tvoj názor, rešpektujem ho. Čo sa týka štátu to by bolo na niekoľko hodinovú debatu, lebo si myslím to čo sa deje teraz okolo tej vraždy je len objednávka v pozadí bojujúcich skupín o moc v štáte. (takže nikto nikdy v skutočnosti nezistí kto? Čo? Za tou vraždou stálo? Či už to mohlo byť z vládnej koalície alebo skôr z opozície, lebo tá s tým v súčasnosti získala najviac) Rozoberať to ďalej nebudem lebo to je nadlho. K zámku len toľko, že môžeme byť radi, že sa aspoň po troškách opravuje, a opravuje sa len to na čo je možnosť získať dotácie či už z EÚ alebo od štátu. Príklad: A keby ti niekto dával 95 % financií na nové auto, ktoré aj tak už máš, nekúpil by si ešte jedno keby si tam mal vložiť svojich len 5 %???? Veď tie rekonštrukcie tu ostanú a nikto ich občanom nevezme. Čo sa týka poznámky o pracovných miestach, nesúhlasím, že s tým má mať mesto niečo spoločné na to je to súkromný sektor, prípadne štát. A neviem o tom, že by sa mesto Skalica nejako zaslúžilo o to že je teraz v INE zamestnaných skoro 8 tis. ľudí, či myslíš, že im tie haly a infraštruktúru stavia mesto??? Určite nie . A určite by som Skalicu teraz nedával za príklad stačí sa pozrieť čo sa tam deje. Majú svojich problémov dosť na to aby sa starali o iné mestá. A poznámka k tým materiálom, neboj sa mám ich dobre naštudované, ale vyjadrovať sa k ním je zbytočné, lebo si myslím že pravde je niekde tak na pol ceste, a koniec koncov je zbytočné nad tým tady polemizovať, uvidíme ako rozhodne súd a až potom môžeme kameňovať. Inak je to všetko otvorené, predsa sme právny štát a súdy sú najvyššie právne orgány, ktoré by tú pravdu mali nájsť. A propo predsa v médiách som zachytil či už v Holíčane alebo na TV nejaké info s vedenia mesta aká situácia tu nastala a čo sa rieši, takže znova opakujem môžeme to hodnotiť až po rozsudku súdu.


                           
  Príspevok:  :::::::::::::::::::::::::::::::::::rozdelenie dotácie pre občianske združeniaReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-08  13:48:23
  Autor:  likvidátor
  Text príspevku:  
  Prečo sa bojí primátor podať dovolanie na súd vo veci platnosti zmluvy ako aj dodatku uzavretých s VPP Holíč? Potom by vyšla pravda najavo a bolo by jasné či to je legálne. Vyhlasuje sa nové výberové konanie a prihlási sa aj VPP servis Holíč, keď majiteľ a primátor teda štatutár mesta sú bratia? Podľa platných zákonov sa nemôže prihlásiť. Ťah, že na rokovanie s VPP servis, poslal primátor svojho zástupcu je smiešny, veď štatutárom mesta je Zdenko a on zodpovedá za rozhodnutia. Teraz asi VPP servis oficiálne zmení majiteľa aby sa mohli prihlásiť do výberového konania.

                           
  Príspevok:  ::::::::::::::::::::::::::::::::::::rozdelenie dotácie pre občianske združeniaReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-08  14:36:27
  Autor:  oooo
  Text príspevku:  
  Čítal a si niekedy nejaký zákon ? Brat sa nemôže prihlásiť do súťaže ?

  To sú žvásty ...

                           
  Príspevok:  :::::::::::::::::::::::::::::::::::::rozdelenie dotácie pre občianske združeniaReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-08  14:44:19
  Autor:  likvidátor
  Text príspevku:  
  Treba si dobre pozrieť zákon o verejnom obstarávaní a tam je to jednoznačne uvedené že sa jedná o konflikt záujmov. Zdá sa to niektorým tvrdé, ale je to tak. Brat nemôže vyberať brata vo verejnom obstarávaní lebo by nastavil podmienky tak, aby brat vyhral. To je jasné a nie žvásty. Žvástami tu niekto iný kŕmi bežných ľudí.

                           
  Príspevok:  ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::rozdelenie dotácie pre občianske združeniaReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-08  16:06:32
  Autor:  anna
  Text príspevku:  
  Začína tu byť diskusia bez urážok, ale aj s vlastnými názormi, často skreslenými: Ale to patri k neinformovanosti učastníka. Chcete veriť, že tá hlasovacia mašinéria vie o obsahu vážnych dokumentov, Myslím si, že nie, Keby vedela, až tak snáď hlboko neklesli aby mávali za všetko, Naozaj sa neboja hnevu holíčanov, ved nie sme ovce. Asi to chce dať sem naozaj dokumenty ale to by predovšetkým malo byť poslanie predstaviteľov mesta, nielen na týchto stránkach ale predovšetkym na stránkach mesta. Ked su si takí istí, prečo sa veci zatajujú. A verejné obstarávanie? Veď si predstav, že by ho ovládli rodinné vzťahy,, ale o tom pojednáva a dáva pokutu Urad verejného obstarávanie, Ten určite nemá záujem blížiť Holíču. Vyhlásenie v ňom o manilupácii obstarávanie je moc vážne obvinenie za hranicou trestoprávnej zodpovednosti a kontrolor mlčí a zahmlieva.

                           
  Príspevok:  :::::::::::::::::::::::::::::::::::rozdelenie dotácie pre občianske združeniaReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-08  16:19:27
  Autor:  leo
  Text príspevku:  
  Nastavil si veľmi široký okruh, to potom zbytočne uberá na priestore pre argumenty. Ale kedˇtak porade: Pochybuješ, že redakčná rada bola eliminovaná a nefungovala? tak sa spytaj každého z nich, veď oni to boli čo to zradili, že su len na papieri. Či Novák poskytoval alebo nie s tým si nerob starosti, skorej sa ho spytaj, či z jeho vôle neboli uverejňované mnohé príspevky, články, prečo mnohé témy boli pre neho tabu a nesmelo sa o nich ani ceknúť, V Holíči prišlo k závažnému porušeniu volného prístupu k mediam, sám predseda redakčnej rady túto nezvolával, nemusí stále, ale k vážnym príspevkom určite mala byť, A prečo nevyvodil voči sebe alebo poslanci voči nemu za toto konanie zodpovednosť. Keby fungovala rada, mohol by si si prečítať zápisnice, vypýtaj si aspon jednu. A otázka - kto potom teda rozhodoval čo a kto može , myslíš že Lacko Novák? Prečo členovia rady akože odstupili , ked vlastne vobec nefungovali, prečo sa ich dotklo ked sa ich občania pýtali prečo stopli článok poslancov, Vtedy sa vyliala voda z kýbla a utiekli ako myši, aj ked nahlas , vraj zo strachu stále nepodali informáciu prečo boli len na papieri. Ale na svojich akciách na fotografiach prezentovali, že su členovia rady, to nie je divné? Ľady sa pohli, vidím že su dalšie články aj v iných mediach, Ale čo je smutné , druhá strana mesto v odpovediach absolutne sa nezaoberá obsahom článkov ale utočí na akúsii volebnu kampaň, Ale ja som nepopočul o tom ani vetu ani meno, ale primátor o polnoci na nový rok oficiálne vystupil s oznámením , že bude kandidovať. Zatial su to len líbankové veci, ale v hrnci to vrie, Miestny poslanci trochu zavíria, ale média sú nebezpečné , nedajú sa zastrašovať, a je to pre nich veľmi zaujímavá téma. Takú pozornosť mesto doteraz nikdy nezažívalo.

                           
  Príspevok:  ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::rozdelenie dotácie pre občianske združeniaReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-09  09:38:28
  Autor:  obstarávateľ
  Text príspevku:  
  Primátor nikdy nikoho nevyberá, obstarávanie robí spoločnosť na to spôsobilá, ktorá sa taktiež obstará.Primátor ani netuší kto do súťaže ide, víťaz je mu oznámený.
  Nevieš vôbec čo je verejné obstarávanie. Takže hovoríš len tvoje žvásty.

                           
  Príspevok:  ::::::::::::::::::::::::::::::::::::rozdelenie dotácie pre občianske združeniaReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-09  09:39:55
  Autor:  nezávislý
  Text príspevku:  
  Zo široka si to zobral ty, to bola len reakcia a presná odpoveď na tvoje skákanie z témy do témy. to len na okraj. :-)

                           
  Príspevok:  :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::rozdelenie dotácie pre občianske združeniaReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-09  10:14:45
  Autor:  občan
  Text príspevku:  
  Ty chceš povedat, že primátor neurčuje kto vyhraje. Asi sa učí od fica a mikuša. Vždy vyhraje ten koho určí mafioso

                           
  Príspevok:  :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::rozdelenie dotácie pre občianske združeniaReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-09  10:51:26
  Autor:  jan
  Text príspevku:  
  to kde si na to došiel, že netuší, tak si prečítaj protokol z kontroly Uradu verejného obstarávania. Je pravda že nevyberá ale nevieš ako to chodí, nemusí vyberať ked vie čo je v obálkach. Protokol priamo hovorí o manipuláciach, a nikto nepodal žalobu za ohováranie. Pozri kto dáva ponuky v našom meste , a budeš prekvapený.

                           
  Príspevok:  :::::::::::::::::::::::::::::::::::::rozdelenie dotácie pre občianske združeniaReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-09  10:54:30
  Autor:  leo
  Text príspevku:  
  práve že, nie je dobré rozoberať veci, ale naznačiť čo tu nie je v poriadku to sa dá. Ale snažil som sa ti vysvetliť ako je to s redakčnou radou, ale to stačí spytať sa pána Hnáta, alebo Raka. Neviem prečo stále operuju s tým, že sa boja? vari sme v severnej korey. Ale asi lepšie je argumentovať faktami zo zápisníc protokolov , inak sa dá všetko prevracať.

                           
  Príspevok:  :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::rozdelenie dotácie pre občianske združeniaReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-09  10:55:02
  Autor:  likvidátor
  Text príspevku:  
  Primátor podpisuje všetky podklady na výberové konanie a teda určuje aj podmienky a tiež menuje výberovú komisiu. A to čo točíš o nejakej spoločnosti čo robí výberové konanie? Výberové konanie robí mesto a za mesto zodpovedá primátor ako štatutár. Prihlášky do obstarávania sa posielajú na mesto a teda primátor je veľmi dobre informovaný kto sa prihlasuje a ako je dobre známe svoje firmy aj sám vyzýva aby sa prihlásili. Radšej sa dobre pozri na verejné obstarávanie a netrep tu žvásty lebo nikto nieje na ne zvedavý, možno Ty a Tebe podobní čo len balamútia ľudí.

                           
  Príspevok:  ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::rozdelenie dotácie pre občianske združeniaReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-09  10:57:42
  Autor:  jan
  Text príspevku:  
  Konečne niekto rozumný. Len perlička , ako može byť niekto nezávisly v komisii, ked je jeho podriadený, myslím že tam su často Caletka a Jurkovička

                           
  Príspevok:  ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::rozdelenie dotácie pre občianske združeniaReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-09  12:03:29
  Autor:  nezávislý
  Text príspevku:  
  Chlapci chlapci, chce to hlavne klud a pokoj v duši, napísať do príspevku aby tady niekto nepísal žvásty je trochu úbohé pre obidve strany to platí, predsa každý má možnosť vyjadriť svoj názor, tak sa prosím neznižujte k takým invektívam, a v klude diskutujte, každý má právo na názor. či už je taký alebo iný, pravdivý alebo nepravdivý. alebo dokonca aj na taký, ktorý je postavený na vode, a to čo tu v 99 % píšete nemáte o faktoch resp. o zákone o verejnom obstarávaní ani šajn, ale aj to sú názory treba ich brať také aké sú :-)

                           
  Príspevok:  :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::rozdelenie dotácie pre občianske združeniaReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-09  13:24:02
  Autor:  obstarávateľ
  Text príspevku:  
  Jano, obálky sa otvárajú za účasti tých čo ich poslali, tak neviem ako môže primátor vedieť čo je v nich. Likvidátor : takého primátora nepoznám čo by vedel definovať podmienky súťaže nakolko uvo by súťaž okamžite zrušilo ako diskriminačné. Keby sa aj dozvedel kto sa súťaže prihlásil, čo nie je problém, neviem si ho predstaviť čo by im povedal, nakoľko idú do súťaže získať zákazku.
  Spochybniť sa dá všetko aj to že tvuj tata neni tvuj tata.

                           
  Príspevok:  ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::rozdelenie dotácie pre občianske združeniaReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-09  14:51:17
  Autor:  svatý peter, čo má od všetkého
  Text príspevku:  
  proste v Holíči sa všetko deje transparentne, vedenie mesta bude čoskoro svatorečené, primátor bude trinásty apoštol a mestský úrad bude vyhlásený za svatú stolicu. Asi tolko k tejto debate

                           
  Príspevok:  ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::rozdelenie dotácie pre občianske združeniaReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-09  17:12:19
  Autor:  likvidátor
  Text príspevku:  
  Obstarávateľ, obstarávateľ, Ty si toho už asi veľa obstaral, tak iste vieš, že podmienky stanovuje vyzývateľ a teda mesto, ktorého štatutár je primátor. UVO za konflikt záujmov v prípade výsadby Bastiónov udelilo pokutu pre konflikt záujmov a keď to tak bude ďalej pokračovať tak bude na ceste ďalšia a k tomu aj trestné stíhanie, ale to asi predbieham dobu.

                           
  Príspevok:  :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::rozdelenie dotácie pre občianske združeniaReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-09  22:26:56
  Autor:  Topol
  Text príspevku:  
  Práve som videl žurnál a už viem prečo opozícia nedostávala akože priestor. Veď Hrncirik zabudol v polke čo chce vlastne povedať a Svrckova klasika blbá jak boty mala za potreby vysvetliť to, že sa klasicky zdržala hlasovania. Milé.

                           
  Príspevok:  ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::rozdelenie dotácie pre občianske združeniaReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-10  02:02:05
  Autor:  bea
  Text príspevku:  
  Proste inteligent sa nezapre, Ale aj z takýchto magorov je Holíč, škoda komentovať , ešte že takýchto tu je len zopár. Proste si jeden z tých , čo radi poslancov zo stáda zvíhačov rúk ktorí ani nevedia za čo hlasujú. Vážení , prehliadnite takéto persony, nestojí za to otrieť si o neho topánku.

                           
  Príspevok:  :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::rozdelenie dotácie pre občianske združeniaReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-03-10  22:42:28
  Autor:  Maja
  Text príspevku:  
  Vidím, že to tu graduje, ale čo tu nastolil tent primitív, tak to neviem čo povedať, Pani doktorka , ospravedlňujem sa za týchto tupcov o ktorých by ste si ani bycikel neopreli, Ale to je banda ktorá devastuje toto mesto

  Späť na zoznam tém      Späť an tému


  Holíčske noviny, verejné fórum