Vasa IP adresa : [54.198.170.159]
Vasa IP adresa : [54.198.170.159] holican
Dnes má sviatok Oľga, zajtra Vladimír a pozajtra Jakub.
23. 07. 2018   | Reg./Prihl. | POKEC | Hlavná stránka | Listy od čitateľov | Stiahnite si |    
online sú 4 čitatelia,
skús POKEC-ať

Naposledy registrovaní čitatelia
 • erika
 • Jožko M.
 • maurisiofd
 • nezávislý

 • kontaktný e-mail:
  redakcia
  webmaster
  administrator
  xerro
  lucky

  Celkom8732141
  Júl90607
  Dnes87

  Diskusné fórum na www.holican.com

  Téma: Voľna diskusia

  Výpis správ:

  Späť na zoznam tém      Späť na témy

  Príspevok:  niekto si pletie holíčanov s tými štyrnohými čo seno žeru!Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2017-12-26  13:38:44
  Autor:  holíčan
  Text príspevku:  
  To je novinka, než som dočítal Holíčana, konečne som sa dozvedel - citujem " Rád by som pripomenul že za tie roky málokto urobil pre životné prostredie toľko, čo ja " a ďalej dlhý článok z ktorého sa dozvedáme, kto za tým stojí, aspoň podľa podpisu na konci / ln/ Každý vieme, že je po podpis nášho šefredaktora . Teda na to, aby toľko urobil, nemusel byť ani primátor, iba potajme sa starať o mesto a narovinu napísať článok, že za tým všetkým a tou žumpou na tu špinu v Brestoch je vlastne on. Veď sa pod to podpísal.

   
  Príspevok:  :niekto si pletie holíčanov s tými štyrnohými čo seno žeru!Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2017-12-27  10:00:00
  Autor:  lenon
  Text príspevku:  
  Vidíte, za všetkým je náš Lacko, aspon tak o tom píše v články. Preč je taký skromný, že by potichu chystal sa na primátora. Ale asi by nebol zlý, latka je nízko položená.

    
  Príspevok:  ::niekto si pletie holíčanov s tými štyrnohými čo seno žeru!Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2017-12-27  12:34:08
  Autor:  chodec
  Text príspevku:  
  Nuž budúci rok je volebný a tak primátor už zahajuje kampaň a začína oblbovať ľudí, ale vystupuje ako predstaviteľ VPP keď tak vehementne obhajuje tú skládku. Natíska sa tu otázka, prečo nebola kazeta 2 hneď projektovaná, schvalovaná, dozorovaná a kolaudovaná ako skládka nebezpečného odpadu? Nuž preto že to nieje v súlade s územným plánom a povolenie by nedostala. Zoznam nebezpečných látok ktoré sa tam majú ukladať je na svete a koluje medzu ľudmi a má necelé tri strany A4 a sú tam zaujímavé údaje. Podotýkam, že toto je súčasťou žiadosti kterú predložilo VPP.

     
  Príspevok:  :::niekto si pletie holíčanov s tými štyrnohými čo seno žeru!Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2017-12-27  13:25:32
  Autor:  jano
  Text príspevku:  
  Ide o peniaze, tak sa nedajú zakrývať záujmy. Len ako sa to može prezentovať v mestských mediach z pozície primátora, je to jasné zneužitie právomoci. Zaujímavé, že mesto nebolo také aktívne ked Kadlec zachraňoval výkup, ked Lorenc išiel postaviť umyvárku / určite prospešnejšia ako tá skládka / Bude ešte rušno okolo pokuty, konanie Uracu verejného obstarávania otvorilo pandorinu skrinku, nielen konštatovalo zmanipulovanie , rodinné prepojenie, mercedes od firmy odberateľovi prác / ! / , odvolanie može otvoriť len ďalšie veci,ktoré mali zostať zahalené. A to ešte spí trnava, mnoho ľudí v postoch bude prekvapených

      
  Príspevok:  ::::niekto si pletie holíčanov s tými štyrnohými čo seno žeru!Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-01-02  09:11:57
  Autor:  antiklan
  Text príspevku:  
  Pred Vianocami sa nekonala tradičná zabíjačka na námestí tak ako to bolo minulé roky. Primátor to zdôvodňoval zákazom z Európskej únie (to je jeho zaklínadlo) a ešte tuším hygienikom. Nuž ale div sa svete najmenej týždeň pred Vianocami v televíznych novinách bola každý deň reportáž z niektorého mesta či dedinky na Slovensku ako tam robia Vianočné zabíjačky, len v Holíči platil akýsi zákaz z EU, to ma podrž. Nuž ale keď bola zabíjačka vo volebný deň do VUC pre primátora a vybraných, tak nemohla byť pre plebs to je logické.

       
  Príspevok:  :::::niekto si pletie holíčanov s tými štyrnohými čo seno žeru!Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-01-02  09:37:43
  Autor:  zvolebnieva sa
  Text príspevku:  
  Zvykni si, nastáva nová dieta, nie mäso a zabíjačky, prežrali by ste sa, začína sýtenie volebnou manipuláciou, tak ako o polnoci, To bola sila otravovať ľudí, ked chcu mať od toho svinstva pokoj. Ale doba je iná, zo všetkych strán sa sypu aféry, starobinec a školy to už nie su základne, riaditeľia dobre vedia , že len náznak toho ako to tam bolo, a ich miesto končí. Stačí raz zisťiť , že o tom koho prijmu do starobinca že sa musí poradiť riaditeľka s primátorom, to urobí len raz. Proste zvyknite si, nebudú zabíjačky, ale moc rušný rok, ked už sa ľudia prejedli demagogie, a to jadro v klube dochodcov nebude stačiť. To aj malé decko pochopí, že za takéhoto stavu je naše mesto na čiernej listine, al divíme sa? Proste karty na mariáš sa rozdali, a tromfy má v ruke po rokoch niekto iný. Je na nás či dostaneme rozum,

       
  Príspevok:  :::::niekto si pletie holíčanov s tými štyrnohými čo seno žeru!Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-01-02  10:37:24
  Autor:  chodec
  Text príspevku:  
  Antiklan má pravdu, za formulu "Je to v rozpore s pravidlami EÚ" tvrdil primátor aj keď rušil úľavu od poplatku za vývoz smetia pre seniorov a ZŤP pred pár rokmi, ale táto úľava je aj naďalej podľa zákona možná a uplatňuje ju aj väčšina miest a obcí na Slovensku. Tuším tie nariadenia platia len pre Holíč a nie pre celé Slovensko. Alebo je to naozaj Čambalove zaklínadlo?

        
  Príspevok:  ::::::niekto si pletie holíčanov s tými štyrnohými čo seno žeru!Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-01-05  14:36:47
  Autor:  príhovor
  Text príspevku:  
  Ten žurrnál to čo malo byť, všetci sú sprostí len my chytrí, prečo moderatár neprečítal pár riadkovz rozhodnutia Uradu pre verejné obstarávanie, ale len vykecávanie, ako že nebol žurnál zo zastupiteľstva ale novák manilupáciu cez jeden názor, prečo sa neopýtal aspon jednoho z poslancov prečo na toto zastupko neprišli. &prečo poslanci ktorí tam boli prekročili právomoci?
  Myslím, že už sa prekročil rubikon manipulácie

         
  Príspevok:  :::::::niekto si pletie holíčanov s tými štyrnohými čo seno žeru!Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-01-05  17:58:56
  Autor:  abc
  Text príspevku:  
  Na vine je skrátka ÚVO, my sme nič neporušili, všetko je v súlade so zákonom. Na to sme si už v tomto štáte akosi zvykli. A že mu Lacko Novák nepoložil žiadnu otázku? Skončil by na hodinu na Úrade práce.

          
  Príspevok:  ::::::::niekto si pletie holíčanov s tými štyrnohými čo seno žeru!Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-01-08  19:42:59
  Autor:  likvidátor
  Text príspevku:  
  To, čo sa nikto v holíčskej televízii neodvážil ani spomenúť na plné ústa povedali v Televíznych novinách na Markíze - konflik záujmov v plne šírke medzi Čambalovcami. Zaujímavé boli v reportáži posledné slová z UVO - vec postúpime na generálnu prokuratúru. Tak uvidíme čo sa bude diať dalej. Dôchodci a nochsledi zobudte sa.

   
  Príspevok:  :niekto si pletie holíčanov s tými štyrnohými čo seno žeru!Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-01-08  20:53:24
  Autor:  čistý vzduch.
  Text príspevku:  
  Videli sme zobudili sme sa dúfame že aj na Čambalovcov príde hrabú len pod seba tie baráky drahé autá a tie dane čo nám tu vyrubujú.A tie ovce čo ho zbožňujú.

    
  Príspevok:  ::niekto si pletie holíčanov s tými štyrnohými čo seno žeru!Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-01-09  09:36:40
  Autor:  chodec
  Text príspevku:  
  Predpokladám, že stojace vody Čambalklanu sa začnú konečne hýbať a vyplávajú na povrch aj ďalšie nečistoty a je ich požehnane aj keď nie všetky úplne pre prokurátora, ale keď sa to pozbiera môže to byť zaujímavé. Ten konflikt záujmu alebo lepšie povedané finančné prepojenie nášho primátora to nieje len jeho brat.

     
  Príspevok:  :::niekto si pletie holíčanov s tými štyrnohými čo seno žeru!Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-01-09  13:16:54
  Autor:  antiklan
  Text príspevku:  
  Najskôr ich bolo päť, ozvali sa proti skládke a následne Ministerstvo zvrátilo svoje pôvodné rozhodnutie. Teraz ich je tuším sedem a o konflikte záujmov sa rozpráva v TV - teda nie v tej Holíčskej ale celoplošnej. Očakávam že sa k ním ešte niektorí pridajú a bude to pokračovať teda stupňovať s tlakom a otváraním ďalších káuz. Neviem či má Zdeno pokojný spánok.

      
  Príspevok:  ::::niekto si pletie holíčanov s tými štyrnohými čo seno žeru!Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-01-09  15:29:36
  Autor:  nežerieme seno
  Text príspevku:  
  Prečo by niekto musel byť pri otváraní obálok, ked je pritom čo sa do obálok dává a dávno vie čo je tam a komu sa čo priklepne. To naozaj je ten národ taký naivný a nechá si robiť zo seba blbcov a čo je horšie , mať údernú jednotku v zastupiteľstve ktorá ani nevie o čom sa jedná, len ruky hore. Že nemajú v sebe kúska cti. chce ich to pranierovať, menovite poukazovať ako škodia mestu. Myslím, že šéf Uradu pre verejné obstarávanie aj ked si dával servítok pred ústa, to povedal jasne. a to bola debata len o jednej zákazke výsadne trávnika v bastionoch hore.

       
  Príspevok:  :::::niekto si pletie holíčanov s tými štyrnohými čo seno žeru!Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-01-10  09:44:42
  Autor:  ixel
  Text príspevku:  
  Keď to tak zoberiem 60 tis. na pokutách 70 tis. vrátená dotácia tak to je 130 tis. €. Pre primátora to nieje ani hodnota toho luxusného Mercedesu čo si užíva a všade sa s ním vychvaloval, ale za tieto peniaze mohlo byť v meste vykonaný riadny kus práce vybudované veci ktoré by slúžili občanom, ale takto tie financie poslal primátor z mesta preč a mesto má tak enom ostudu. Ďakujeme pán primátor Čambal.

        
  Príspevok:  ::::::niekto si pletie holíčanov s tými štyrnohými čo seno žeru!Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-01-10  14:37:44
  Autor:  domáci
  Text príspevku:  
  Taká blbá výhovorka: " Ja som bol v čase otvárania obálok aj s manželkou na Kube", to si naozaj myslí že všetci ostatní sú tak sprostí a LEN ON má patent na rozum. Je to diagnóza prežratosti a arogancie.

         
  Príspevok:  :::::::niekto si pletie holíčanov s tými štyrnohými čo seno žeru!Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-01-10  18:11:38
  Autor:  holíčan
  Text príspevku:  
  VŹDY BUDEM NASLEDOVAŤ Mikuša bude nasledovať Zdenko Čambal

  Čambal patrí k blízkym spolupracovníkom Tibora Mikuša, ktorý z ĽS-HZDS vystúpil v piatok. Zastáva aj funkciu jedného zo zástupcov predsedu Trnavského samosprávneho kraja.


  Holíč 28. januára (TASR) - Na 17. hodinu zvolal dnes predseda Okresného predstavenstva ĽS-HZDS Zdenko Čambal v Holíči mimoriadne zasadnutie tohto orgánu. Ako informoval TASR, chce na ňom ukončiť svoje členstvo v ĽS-HZDS. Zasadnutie sa bude konať v sídle strany na Námestí mieru 7.

  Čambal patrí k blízkym spolupracovníkom Tibora Mikuša, ktorý z ĽS-HZDS vystúpil v piatok 25. januára. Čambal v súčasnosti zastáva aj funkciu jedného zo zástupcov predsedu Trnavského samosprávneho kraja Tibora Mikuša.

  Členom ĽS-HZDS je od roku 1995. Čambal dnes povedal, že svoje rozhodnutie nepovažuje za unáhlené a zrelo už dlhšiu dobu. Stav, v akom sa nachádza strana i spôsob, ako ju riadi jej predseda, sú pre mňa dôležité a v danom štádiu neprijateľné," uviedol pre TASR. Podľa jeho slov je krach ĽS-HZDS neodvrátiteľný".


          
  Príspevok:  ::::::::niekto si pletie holíčanov s tými štyrnohými čo seno žeru!Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-01-11  09:31:02
  Autor:  dežo
  Text príspevku:  
  Zdenko Čambal sa vždy snažil aby bol v priazdni vedúcej strany, je mu jedno aká to je, hlavne že bude u koryta a bude nahrávať kšefty bratovi. Možno teraz padla tá povestná kvapka a pohár preteká.

           
  Príspevok:  :::::::::niekto si pletie holíčanov s tými štyrnohými čo seno žeru!Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-01-11  12:21:17
  Autor:  nalejme si čistého vína
  Text príspevku:  
  Obdivujem kam až zajde ľudská sleposť, a z druhej strany ako sa vie presvedčiť že kus uhlia je zlato. Naozaj len letmý pohľad , čo vlastne sa stalo. Je dobre ked sa v zámku niečo deje, ale čo? V podstate opravené dve hospodárske budovy za drahé peniaze, pritom staticky a po inej stránke boli pripravené v dobrom stave, o vode vo valoch radšej pomlčím, to vieme ako to bolo a diviť sa že spadne múr , to aj sedliak s pár ľudovými vie že nemože susedovi podkopať fajermur, že spadne. Valy podľa mna bola len pračka na grant, a potom následné zvytočné výdaje, ked už chceli vodu ,stačilo len vytrhať nálety, vykopať pár jám pre ryby a napustiť vodu, ale čo s grantom , hladali sa asi kubíky, tak vyšlo že treba zbytočne odkopať tuším 70 cm, aj blbec vie že týmto a následným z vody mokrým ilom sa len múr sklzol, To nebolo treba ani statika, ale proste zbytočne skoro 1,5 mil EUR vyhodených, A pokračovanie - bylinková záhrada? to má byť základ tereziánkych záhrad, obuchať fošnami pareniská vysadiť mátu a podobne vysypať drť a zamknuť, na tom sa musí rozumný akurát pousmiať, To všetko dalšie je len pokračovanie Petrovičových aktivíť aj Zámocke hry, muzeum, škoda že skončili v kaplnke zámocké štvrtky atd atd, Ale urobiť málo a predať to ako mrakodrap, to treba uznať že propaganda hlavne na jednoduchšie skupiny funguje. Pozrite na vlastný zámok, vlastný areál, proste ošarpaná barabizňa. A to sa tam opralo už čo som počul okolo 6 - 7 mil. EUR teda po starom cca 200 mil Sk. takto by stál zámok dve miliardy a bolo by málo, rozumný investor by už za to čo do zámku išlo urobil minimálne dvakrát tolko ked nie viac.

            
  Príspevok:  ::::::::::niekto si pletie holíčanov s tými štyrnohými čo seno žeru!Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-01-11  14:10:30
  Autor:  lll
  Text príspevku:  
  Pán je zdá sa znalec... Len to ho čistého vína vypil priveľa.

             
  Príspevok:  :::::::::::niekto si pletie holíčanov s tými štyrnohými čo seno žeru!Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-01-11  15:11:23
  Autor:  on
  Text príspevku:  
  nemusel piť, stačí nebyť slepý. Ty to vidíš inak

             
  Príspevok:  :::::::::::niekto si pletie holíčanov s tými štyrnohými čo seno žeru!Reakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2018-01-11  16:09:47
  Autor:  ján
  Text príspevku:  
  No rekni, co není pravda?

  Späť na zoznam tém      Späť an tému


  Holíčske noviny, verejné fórum