Vasa IP adresa : [54.225.57.230]
Vasa IP adresa : [54.225.57.230] holican
Dnes má sviatok Anabela, zajtra Jana a pozajtra Tichomír.
20. 08. 2018   | Reg./Prihl. | POKEC | Hlavná stránka | Listy od čitateľov | Stiahnite si |    
online sú 4 čitatelia,
skús POKEC-ať

Naposledy registrovaní čitatelia
 • erika
 • Jožko M.
 • maurisiofd
 • nezávislý

 • kontaktný e-mail:
  redakcia
  webmaster
  administrator
  xerro
  lucky

  Celkom8772098
  August34251
  Dnes84

  Diskusné fórum na www.holican.com

  Téma: Voľna diskusia

  Výpis správ:

  Späť na zoznam tém      Späť na témy

  Príspevok:  Tesco v HolíčiReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2008-04-04  21:03:48
  Autor:  chodec
  Text príspevku:  
  Možno trochu predbieham dobu, možno je to už všetko doriešené a moje obavy sú zbytočné, ale predsa len. Lokalita pre stavbu TESCA v Holíči je daná, len sa mi zdá ten pozemok trochu malý keď si predstavím stavbu bežného TESCA nižšej kategórie a k tomu prislúchajúce nutné parkovisko pre autá. Taktiež som dosť zvedavý ako sú uvažované príjazdové komunikácie k TESCU tak pre zákazníkov ako aj pre zásobovanie, ich napojenie na hlavný komunikačný ťah - cestu prvej triedy. Každý kto danou lokalitou prechádza cez pracovný deň dobre pozná stav s parkovaním aut v danej lokalite, že sa parkuje na každom kúsku miesta veď je tu úrad práce a ambulancie lekárov. Ak sa uvažuje s prestavbou zdravotného strediska na určitý stupeň polikliniky bude to mať iste aj zvýšené nároky na parkovacie miesta pre pacientov, je nutné počítať že k lekárom budú chodiť pacienti so zníženou pohyblivosťou. Verím že sa oba tieto projekty posudzujú spoločne. Ak je toto všetko zohladnené a prístupové komunikácie budú riešené tak veľkoryso ako pri stavbe LIDLu, budem tomu veľmi rád a dopredu sa ospravedlňujem že som zapochyboval.

   
  Príspevok:  :Tesco v HolíčiReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2008-04-06  11:31:42
  Autor:  veronika
  Text príspevku:  
  Prepáčte mi moju trúfalosť, ale mohla by som sa spýtať kde konktrétne je daná lokalita pre výstavbu TESCA? Možno som 100 rokov za opicami, ale o tom, že by sa tu malo stavať Tesco som vážne nepočula.
  A prestavba zdravotného strediska na určitý stupeň polikliniky????
  Vopred ďakujem za odpoveď.

    
  Príspevok:  ::Tesco v HolíčiReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2008-04-06  13:02:00
  Autor:  chodec
  Text príspevku:  
  Ostatné zastupiteľstvo mesta schválilo predaj pozemkov medzi zdravotným strediskom a veterinárnou ambulanciou - terajšie parkovisko spoločnosti TESCO Stores s tým že tam vybuduje obchodný dom. O rekonštrukcii a rozšírení zdravotného strediska až na stupeň poliklinika hovoril sám primátor v ostatnom príspevku TV WYWAR ktoré informovalo o predaji pozemku pre TESCO.

     
  Príspevok:  :::Tesco v HolíčiReakcia na príspevok
  Vložené dňa:  2008-04-06  13:48:44
  Autor:  veronika
  Text príspevku:  
  ďakujem za vysvetlenie...
  Ale myslím, že Holíč nemá na to, aby sa tu mohla vybudovať poliklinka. A to teraz nemyslím z finančnej stránky, ale zo stránky poskytovania zdravotnej starostlivosti.Najprv by museli zmeniť prístup. Avšak možno to bude len "naoko" poliklinika.